Чиї гроші?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Чиї гроші?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти громади Херсона
СТО ТИСЯЧ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ!
У Херсоні й досі заважають фінансовому порядку деякі бюджетні установи, де не дотримуються елементарних вимог чинного законодавства при витрачанні коштів та використанні майна.
Зокрема, ще рік тому управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Херсона придбало дизель-генератор вартістю близько 100 тис.грн. Мета - забезпечити муніципальне самоврядування автономним електроживленням. Звісно, така необхідна місту техніка гарантуватиме безперервну готовність до роботи у надзвичайних ситуаціях. Проте на сьогодні дизель-генератор ще знаходиться під відкритим небом та взагалі не використовується.
Упродовж 2006-2008 років Палац дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради витратив понад 21 тис.грн. на оплату праці гардеробника, хоча дана посада потрібна лише в сезонний час.
Ряд бюджетних установ безпідставно списує пальне, покриває витрати за переговори працівників приватного характеру. Не обходиться й без завищення вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт, проведених за рахунок знову ж таки бюджетних коштів.
В ході ревізій розкривається чимало фактів недоотримання працівниками розмірів матеріальної допомоги, надбавок та нарахувань сум за час відпусток, зайві витрати до державних цільових фондів. Серед прорахунків – призначення сум по тимчасовій непрацездатності з порушенням термінів страхового стажу, безпідставне нарахування виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві, завищення кількості днів по тимчасовій втраті непрацездатності, невірне визначення розміру середньоденної зарплати при нарахуванні допомог.
Інколи бюджетні установи надміру розплачуються за комунальні послуги, які часто не надаються комунальниками в повному обсязі, передусім з теплопостачання.
Отже, не тільки дефіцит коштів, а й фінансові порушення на місцях ускладнюють роботу підконтрольних об’єктів бюджетної сфери. Тому після проведення контрольних заходів КРУ передає матеріали ревізій на розгляд правоохоронним органам.
Продовжують надходити звернення громадян. Автори звернень отримують переважно роз’яснювальні відповіді про практику застосування вимог бюджетного законодавства. Третина звернень нинішнього року - прохання провести конкретне інспектування. Городяни повідомили про крадіжки, нестачі та зловживання при витрачанні коштів та при використанні майна громади.
Функціонує „телефон довіри” 22-32-85.
Олена Ємець, начальник контрольно-
ревізійного відділу в м. Херсоні,
прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей