Ау, гроші!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Ау, гроші!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансовий порядок

ЗВЕЛИ КІНЦІ З КІНЦЯМИ

З початку року ревізори у місті Нова Каховка зафіксували ряд порушень фінансової дисципліни у бюджетній сфері міста.
Зокрема, комунальним підприємством «Міський водоканал» недоотримано понад 200 тис. грн. власних доходів за переробку стічних вод комунального підприємства «Таврійське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». При цьому за таку роботу розрахунків перед водоканалом не було. Крім того, не за цільовим призначенням на підприємстві витрачено 50 тис.грн. та надміру сплачено майже 44 тис.грн. за невиконані підрядником обсяги ремонтно-будівельних робіт.
Співставленням отримання доходів від надання послуг по водопостачанню та водовідведенню доведено завищення тарифів на послуги з водопостачання та заниження тарифів на послуги з водовідведення. Тому КРУ проведено розрахунок по підприємству, за результатами якого встановлено упущення комунальним підприємством власних надходжень з надання вказаних комунальних послуг на суму 1,9 млн.грн.
В ході інспектування територіального виборчого округу №186 зафіксовано факт зайвого нарахування та виплати зарплати на суму понад 12 тис.грн.
Винуватців притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до міської прокуратури.

Працюють телефони довіри у Новій Каховці – 54822, в Херсоні - 26 3628, за якими громадянам можна інформувати про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.


Алла Чугунова, начальник контрольно - ревізійного відділу в м. Нова Каховка КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість