Історія предметів - амфора

Публікація та обговорення новин, які не входять до інших розділів. Тут можна знайти новини з усіх інших сфер життя. Користувачі можуть обговорювати події, що відбуваються в Херсонській області та їх вплив на суспільство. Тут також можна знайти поради та рекомендації щодо підвищення якості життя в області
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

Історія предметів - амфора

Повідомлення Хелла »

Як зберегти продукти своєї праці? На це питання знайшлась відповідь приблизно 6 тисячоліть тому. Нею виявилась упаковка.
У рубриці "Історія предметів" ми розповімо, як з'явилась і змінювалась основна тара Давнього Світу – амфора.
Артефакти зберігаються у Херсонському краєзнавчому музеї. А також – в археологічному при Херсонському державному університеті.
Фонди останнього формуються зі знахідок археологічних експедицій вищої школи.

Anton5
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 03 вересня 2021, 14:25

Re: Історія предметів - амфора

Повідомлення Anton5 »

Яка краса. Просто чудова робота майстра!
filipi4
Мовчазний
Повідомлень: 3
З нами з: 06 листопада 2017, 21:05

Re: Історія предметів - амфора

Повідомлення filipi4 »

Да
Аватар користувача
Valance
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 10 березня 2023, 16:38

Re: Історія предметів - амфора

Повідомлення Valance »

Амфора - це стародавня посудина, яку використовували для зберігання і транспортування рідин, таких як вино, олія та вода. Слово "амфора" походить від грецького слова "amphoreus", що означає "носити з обох боків", маючи на увазі дві ручки з обох боків посудини.

Амфора має довгу історію, що сягає корінням у Давню Грецію та Рим. У Стародавній Греції амфори використовували для зберігання і транспортування вина та оливкової олії. Їх часто прикрашали вигадливими візерунками і використовували як подарунки важливим особам або як призи на спортивних змаганнях.

У Стародавньому Римі амфори також використовували для зберігання і транспортування вина та олії, але їх використовували і для інших цілей, наприклад, для зберігання попелу і кісток. Амфори також використовувалися в римській армії, де їх використовували для зберігання і транспортування їжі та води для солдатів.

Амфори виготовляли з різних матеріалів, зокрема з глини, бронзи і навіть скла. Однак найпоширенішим матеріалом була глина. Глиняні амфори виготовляли, спочатку формуючи основу посудини, а потім нарощуючи боки шляхом згортання довгих смужок глини. Потім додавали ручки, і амфору залишали висихати перед випалюванням у печі.

Амфори продовжували використовувати протягом усього середньовіччя і аж до епохи Відродження. Їх використовували для зберігання і транспортування різноманітних товарів, зокрема вина, олії та зерна. Однак з появою нових технологій, таких як скляна та металева тара, використання амфор занепало.

Сьогодні амфори все ще використовуються в деяких частинах світу для зберігання та бродіння вина. Вони також популярні як декоративні об'єкти і часто використовуються в ландшафтному дизайні та садівництві. Позачасовий дизайн та багата історія амфор продовжують робити їх цікавим об'єктом для вивчення та поцінування.
Flik
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 16 травня 2023, 20:51

Re: Історія предметів - амфора

Повідомлення Flik »

да, предметы древней культуры необычайно оригинальны и умны. практически каждый игровой сайт имеет в своем арсенале такие сюжеты
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Інше”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей