Херсонців закликають організуватись в інформаційній сфері

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Херсонців закликають організуватись в інформаційній сфері

Повідомлення Волонтери Херсону »

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр опублікувала допис щодо інформаційної зброї, яку використовують окупанти на території нашої країни:

“Ми з вами вже організувались в усіх сферах, давайте ще організуємось в інформаційній.

Інформаційну зброю РФ використовує паралельно з військовим озброєнням. Вони посилюють одна одну. Вони шукають шляхи і способи інформаційного впливу на нашу свідомість для чого використовують наші з вами слабкі місця. Ми емоційні і жалісливі, чутливі до тих, хто нам співчуває – на цей інформаційний гачок нас легко взяти. Так само є гачки і в західного суспільства, які використовує РФ.

Як це працює? Зараз багато західних компаній виводять свої потужності з РФ. Але добра частина з них стоїть перед дилемою – як залишитись в РФ, але не зіпсувати репутацію в очах шанувальників на Заході. І от для цього РФ вигідно створити видиму опозицію, рух проти Путиіна і проти війни. Бо це серйозний аргумент для виправдання західних кампаній перед їхніми західними споживачами. Вони ж, умовно кажучи, їхню продукцію постачають не лише росіянам, які підтримують війну, але й великій частині притомних людей, які проти Путіна. І їх неможна залишати без їхньої продукції. Повірте, що західне суспільство це виправдання сприйме.

Що стосується України, то в нашому інфопросторі російську опозицію і російських противникі війни РФ використовує для розколу нашої єдності. Бо зруйнувати наші будинки не означає зруйнувати нашу єдність і наші переконання. Тому окрім фізичного руйнування наших міст і сіл, вони намагаються зруйнувати нашу єдність. Чим більше довіри в нас буде до їхньої опозиції і противників війни, тим більше РФ їх використає проти нас. І в дуже важливий момент, коли нам потрібно буде займати єдину жорстку позицію проти РФ, виявиться, що частина нашого суспільства не зможе це зробити, бо в РФ є і притомні люди, які проти війни. От це, власне і є мета російських інформаційних спецоперацій під час війни – розділилити нас за різними світоглядними позиціями.

Тому, в нашому інформаційному просторі, поки йде війна, не повинно бути їхніх експертів, політиків, колишніх політиків, опозиціонерів, бізнесменів, щиро співчуваючих – бо їх всіх використає РФ проти нас – або прямо, або “втемну”. Не читайте їхні пости, статті і не обговорюйте їх, не треба їх ні в чому переконувати або дякувати за підтримку – вони всі інформаційна зброя своєї країни (незалежно від того, знають вони про це чи ні).

Залиште їхнє інформаційне поле нашим професіоналам. Наші інформаційні війська, повірте, дуже потужні”.Джерело: Херсонська міська рада https://miskrada.kherson.ua/news/kherso ... nij-sferi/
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей