Прапор Ліберії 90х150см

Безкоштовна публікація оголошень про продаж товарів у Херсоні та Херсонській області
Аватар користувача
Rukzak
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 15
З нами з: 18 грудня 2016, 20:29

Прапор Ліберії 90х150см

Повідомлення Rukzak »

Зображення

Прапор Ліберії є одним із найбільш унікальних та символічних національних прапорів у світі, відображаючи глибоку історію та культурні зв'язки країни зі Сполученими Штатами Америки. Ліберія, країна, заснована вільними афроамериканцями та визволеними рабами у 19 столітті, має прапор, який відсилає до цієї унікальної спадщини та історії заснування.

Прапор складається з 11 червоних та білих смуг, що чергуються, та синього квадрата у верхньому лівому куті з однією білою зіркою в центрі. Червоні та білі смуги символізують хоробрість та моральну чистоту відповідно, а також відображають одинадцять підписантів Ліберійської декларації незалежності. Синій квадрат представляє африканський континент, а біла зірка - світло свободи, яке веде визволених рабів до незалежності.

Цей дизайн нагадує прапор Сполучених Штатів Америки, що не є випадковістю. Він відображає історичні та культурні зв'язки між двома країнами, а також американське походження багатьох засновників Ліберії. Однак, на відміну від американського прапора, де зірки представляють штати, одна зірка на прапорі Ліберії символізує єдину та неподільну Ліберію.

Прапор Ліберії є потужним символом свободи та незалежності. Він відображає прагнення народу Ліберії до самовизначення та відданість ідеалам демократії та свободи, які лягли в основу заснування країни. Водночас прапор є нагадуванням про складні випробування, через які пройшла країна на шляху до своєї сучасної ідентичності та незалежності.

Прапор Ліберії використовується не тільки як національний символ, але й як знак єдності та національної гордості для всіх ліберійців. Він є важливою частиною національних святкувань та офіційних заходів, а також служить символом надії та оптимізму для майбутнього країни. У світі, де історія та культура відіграють ключову роль у формуванні національної ідентичності, прапор Ліберії залишається важливим символом, який об'єднує народ країни навколо спільних цінностей та спільного минулого.Купити прапор Ліберії
https://rukzak.ua - спорядження для туризму та активного відпочинку в Херсоні
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Продам”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей