Внаслідок російської агресії була вимушена переїхати з окупованої Чорнобаївки на підконтрольну Україні територію та залишити свій бізнес. До повномасштабного вторгнення Юлія Рощенко займалась поліграфічними послугами. Після звільнення села повернулася додому. Як їй вдалось відновити бізнес та чим займається зараз, Юлія розповіла кореспондентам Суспільного.
Юлія Рощенко, яка 13 років працює у сфері поліграфії, розповідає про свій досвід після повномасштабного вторгнення. До війни вона мала сучасне обладнання для кольорового друку. Після звільнення Чорнобаївки, повертаючись до села, Юлія не планувала відновлювати бізнес, але зробила це завдяки державній програмі підтримки. Спочатку вона зосередилась на вирішенні побутових питань, але згодом, за підтримки місцевої спільноти, вирішила відновити надання послуг.
З часом, розуміючи потреби клієнтів з Херсона, вирішила розширити свою діяльність, відкривши пункт у місті, що стало можливим завдяки гранту на відновлення власного бізнесу, отриманому від херсонського обласного центру зайнятості. Процес зайняв близько трьох місяців.
Юлія та її команда виробляють широкий спектр поліграфічної продукції, від блокнотів і кулінарних книг до календарів та візиток, здатні друкувати на тканині за допомогою різних технологій, у тому числі сублімаційного друку, що дозволяє переносити чорнило безпосередньо на тканину. Вони особливо пишаються можливістю друкувати на полотні, включаючи натуральний льон і синтетичний акрил, для створення портретів, картин та постерів.
Почавши свою діяльність 13 років тому з простого комп'ютера та принтера, Юлія навчалася у херсонському коледжі, де відвідувала спеціальні курси. Внаслідок воєнних дій, дороге обладнання довелось зберігати в підвалі через безпекову ситуацію, а деяке обладнання, що залишилося в типографії, було втрачено або пошкоджено.
На сьогодні Юлія змогла відновити виробництво до довоєнного рівня, залучивши до команди двох дизайнерок. Вона мріє про подальше зростання, перетворення поліграфії в повноцінну типографію з більшою кількістю робочих місць та обсягів послуг. Але найголовніше для неї – це мрія про мирне небо над півднем України та створення таких умов, щоб люди бажали повертатися до своїх домівок, відновлюючи звичний спосіб життя та ведення бізнесу. Юлія Рощенко, з її непохитною вірою та невтомною працею, яскраво демонструє резилієнтність і надію, що надихає на подальший розвиток та процвітання її громади в складних умовах.
Суспільне Херсон
Жителька Чорнобаївки отримала грант від держави та відновила власну справу
Новини Херсонського району Херсонської області, в тому числі новини міст Олешки та Гола Пристань
- Волонтери Херсону
- Особливо цінний користувач
- Повідомлень: 1601
- З нами з: 25 лютого 2022, 21:46
-
- Similar Topics
- Відповіді
- Перегляди
- Останнє повідомлення
-
- 0 Відповіді
- 194 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 1034 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 1 Відповіді
- 558 Перегляди
-
Останнє повідомлення KatrinNot
-
- 0 Відповіді
- 210 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 1184 Перегляди
-
Останнє повідомлення Хелла
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей