Це єдина ферма, яка під час окупації не припинила роботу і продовжувала працювати. Фермери безоплатно роздавали продукцію нужденним. По молоко приїздили волонтери з Херсона, возили в лікарні, у волонтерські центри, роздавали малозабезпеченим. Приїздили з церкви й роздавали своїм вірянам. Заступниця директора Антоніна Чередник особисто возила молоко до Херсона — по 5 столітрових місткостей за раз привозила на своїй машині.
Росіяни намагалися спокусити людей «руським міром» і змусити працювати під своїм прапором — але ні щедрі обіцянки, ні погрози не допомогли. Антоніну Чередник росіяни тричі викрадали, вона пройшла підвали та катування.
Зараз молочна ферма це справжня гаряча точка, люди навчилися виживати й працювати під обстрілами, ліквідовувати наслідки атак і повертатися до своєї роботи.
Над відео працювали Тетяна Набатова, Ліза Жарких та Ілона Коротіцина.
Вгору. Херсон
Історія спротиву фермерів. Як молочна ферма працювала під окупацією та обстрілами
- Волонтери Херсону
- Особливо цінний користувач

- Повідомлень: 1601
- З нами з: 25 лютого 2022, 21:46
-
каріночкаа
- Мовчазний
- Повідомлень: 2
- З нами з: 27 лютого 2025, 16:23
-
- Схожі теми
- Відповіді
- Перегляди
- Останнє повідомлення
-
- 0 Відповіді
- 787 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 810 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 675 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 330 Перегляди
-
Останнє повідомлення Lorel
-
- 0 Відповіді
- 1827 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: AppleBot [бот ШІ], ClaudeBot [AI бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей