16.08.2012
Іноземні інвестиції в Херсонську область
У січні–червні 2012р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 37,3 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).
Обсяг унесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 липня 2012р. становив 242,2 млн.дол. США, що на 17,3% більше обсягів інвестицій на початок 2012р.
Інвестиції надійшли зі 46 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 78,4% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Кіпр, Велика Британія та Нідерланди.
Найбільші обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості, зокрема, харчової, торгівлі та сільського господарства.
За територіальним розподілом провідні місця за обсягами інвестицій займають міста Херсон, Каховка, Нова Каховка та Каланчацький район.
Іноземні інвестиції в Херсонську область
Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
-
- VIP користувач
- Повідомлень: 2650
- З нами з: 04 січня 2008, 10:26
-
- Схожі теми
- Відповіді
- Перегляди
- Останнє повідомлення
-
- 0 Відповіді
- 1149 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 525 Перегляди
-
Останнє повідомлення acontinent
-
- 0 Відповіді
- 832 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 801 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: CCBot, ClaudeBot [AI бот] і 3 гостей