Проблема виконання казни

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Проблема виконання казни

Повідомлення Прес-служба КРУ »

„Ощадливе самоврядування”
ФІНАНСОВІ НЕГАРАЗДИ СІЛЬРАД

Державна контрольно-ревізійна служба здійснює державний фінансовий контроль за виконанням місцевих бюджетів. Комплексна ревізія виконання місцевих бюджетів трьох сільрад – Борозенської, Старосільської та Благодатівської - виявила фінансових порушень на загальну суму понад 132 тисячі гривень.
Проконтрольовано обсяги отриманих бюджетних коштів, проаналізовано результати попередніх ревізій, відстежено правомірність капітальних видатків, тощо. Належна увага - додержанню штатної дисципліни, виконанню місцевих програм, обліку майна, наданню платних послуг, використанню коштів.
Незважаючи на підвищення рівня внутрішнього контролю з боку головних розпорядників коштів, стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в сільрадах залишається незадовільним. В умовах обмеженості коштів на фінансування першочергових потреб самоврядні структури допустили факти безгосподарності, незаконного та нецільового використання бюджетних коштів: незаконне нарахування та виплата заробітної плати, надбавок, доплат та відпускних, списання паливно-мастильних матеріалів виявлено на суму понад 11 тис.гривень.
Питома вага в структурі виявлених порушень (41 % ) - факти нецільового використання бюджетних коштів. Так, всупереч вимог Бюджетного кодексу України сільрадами витрачено 48 тис.гривень на утримання пункту охорони громадського порядку.
Одна з проблем при виконанні казни - відсутність належного контролю з боку органів влади та місцевого самоврядування за повнотою та своєчасністю сплати орендної плати за землю. Внаслідок безоплатного користування землею бюджети різних рівнів недоотримали понад 25 тис.гривень.
Не контролювався реальний фінансовий та майновий стан у власних установах, де виявлено лишки товарно-матеріальних цінностей насуму більше ніж 10 тис.гривень.
За допущені порушення при організації та веденні бухгалтерського обліку вісім посадовців притягнуті до адміністративної відповідальності на загальну суму штрафів 1,5 тис.гривень, а до дисциплінарної та матеріальної відповідальності - 10 посадових осіб.
Вжитими заходами забезпечено усунення фінансових порушень на суму понад 124 тис.грн. За допущене нецільове використання бюджетних коштів застосовано сім фінансових санкцій. Так, прийняті розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшені асигнування на суму нецільового використання коштів майже на 72 тис.гривень.
Про результати ревізій проінформовано районну державну адміністрацію, районну раду та органи місцевого самоврядування. За результатами інформування прийнято 12 управлінських рішень. Правоохоронним органам передано матеріали всіх трьох ревізій.
Віра Варяник, начальник контрольно-ревізійного відділу
у Великоолександрівському районі Херсонської області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей