Значні кошти „випаровуються”

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Значні кошти „випаровуються”

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На обліку-кошти та майно
ГРОМАДА ЖИТИМЕ КРАЩЕ

підсумки роботи контрольно-ревізійного відділу
в Каланчацькому районі за І квартал 2008 року

Проведеними ревізіями в одному комунальному підприємстві та двох сільских радах встановлено фінансові порушення, що призвели до збитків, на загальну суму майже 70 тис. грн. (недоотримання фінансових ресурсів в сумі, незаконні видатки та недостачі) Також встановлено прорахунків, які не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів у сумі майже 115 тис.грн.
Значні кошти „випаровуються” з причини відсутності належного контролю з боку керівників органів влади та бюджетних установ за надходженням орендної плати та користуванням комунальним майном, приміщеннями та землею.
Задля пошуку резервів для управління бюджетними коштами запроваджено аудит і моніторинг ефективності виконання державних (бюджетних) програм, що дозволяє розробляти обґрунтовані пропозиції для підвищення та ефективного використання трудових, матеріальних та фінансових ресурсів. Крім того, проводиться оцінка ризикових операцій, фактів нецільового та незаконного витрачання бюджетних коштів.
Так, Гаврилівська сільрада недоотримала орендної плати в сумі 164 тис. грн. з причини заниження орендних ставок та не проведення індексації за здані в оренду меліоративні системи.
Проаналізувавши ситуацію з платою за оренду землі та провівши інвентаризацію всіх договірних відносин щодо оренди землі, ревізори працюють на збільшення надходжень до бюджету. Незадовільно наповнюється казна доходами від земельних ресурсів. Основна причина - нераціональне використання земель. Олександрівська сільрада внаслідок не оформлення договірних відносин розрахунково втратила 34,5 тис. грн доходів. Порушувалися й вимоги Бюджетного Кодексу України щодо зарахування та використання коштів бюджету розвитку.
За результатами інспектування на посадових осіб об’єктів контролю складено сім протоколів про адміністративне правопорушення, в тому числі за порушення Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» та за порушення бюджетного законодавства Органи місцевого самоврядування та виконавчої влади не всюди відшуковують резерви з ефективного виконання бюджетів. Робота по забезпеченню гласності бюджетних програм триває.

Галина Дучева, начальник контрольно-ревізійного відділу в Каланчацькому районі Херсонської області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей