Великі Копані. Ринок і капуста

Новини Херсонського району Херсонської області, в тому числі новини міст Олешки та Гола Пристань
Аватар користувача
admin
Администратор форума
Повідомлень: 1640
З нами з: 10 грудня 2004, 09:07
Звідки: Херсон

Великі Копані. Ринок і капуста

Повідомлення admin »

У селі Великі Копані, що неподалік Херсону, розташований один із найбільших оптових овочевих ринків «Нежданий». Тут скуповуються чимало торговельних центрів і дистриб’юторів аграрної продукції. Чи не в кожному дворі у Великих Копанях вирощують овочі або фрукти на продаж. Тутешній фермер Сергій Ковальов вже близько 20 років вирощує капусту та продає її на оптовому ринку.
Читайте історію: https://ukrainer.net/velyki-kopani/// Ukraїner
«Если одно яйцо фазана закопано в раскаленном песке пустыни, а другое так и болтается по ветру близ заснеженной горы Ху, то в голову тебе приходят неожиданные мысли...»
Хуан Тин-Фу, тайский мыслитель эпохи Дзян, VI век до н.э.
Барак Адама
Собеседник
Повідомлень: 23
З нами з: 04 січня 2019, 22:38

Re: Великі Копані. Ринок і капуста

Повідомлення Барак Адама »

Это адский труд. Чтобы заниматься сельским хозяйством, нужно иметь здоровье и стальные нервы.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Великі Копані

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Херсонські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади
Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області


Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит бюджету Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади Олешківського району за період з 01.01.2017 по 31.10.2019.

Аудитори виявили окремі чинники, які не сприяли максимальному залученню додаткових джерел бюджетних надходжень від використання земельних ресурсів та ефективному управлінню майном територіальної громади.

Приміром, через відсутність взаємодії органів місцевої влади і самоврядування, від власників місцевих магазинів не надійшло плати за нерухоме майно на суму 250,6 тис. грн.
Варто зазначити, що через незаповненість вакансій на посади лікарів, не з усіма мешканцями ОТГ укладені декларації на отримання первинної медико-санітарної допомоги. Тому громада втратила можливість додатково отримати надходжень від Національної служби здоров’я України, за розрахунками фахівців, на суму 683,1 тис. грн.
Херсонські аудитори також підрахували, що ущільнення класів Великокопанівської загальноосвітньої школи дозволить заощадити 1,3 млн грн з освітянської субвенції для подальшого покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

За результатами аудиту надано обґрунтовані пропозиції. Зокрема, з подальшої роботи навколо договірного використання наявних земельних площ, майна та фінансово-господарської діяльності комунального підприємства.

Також доцільно переглянути підхід до спрямування коштів на утримання Великокопанівської сільської ради, щоб максимально направити їх на територіальний розвиток та задоволення потреб громади.

Окрім того, аудитори рекомендували вжити низку заходів задля максимального залучення до місцевого бюджету інших доходів та зборів.
  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонський район”