Зовнішня торгівля Херсонщини за 2019 рік

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Зовнішня торгівля Херсонщини за 2019 рік

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

19.02.2020

Зовнішня торгівля Херсонщини за 2019 рік

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств Херсонської області у сфері зовнішньої торгівлі товарами та послугами за 2019 рік.
На зовнішній ринок поставлено товарів на суму 268,1 млн.дол. США, що на 0,7% менше, ніж за 2018 рік. Імпорт товарів збільшився на 23,6% і склав 406,2 млн.дол. США.
Серед 115 країн, в які експортувалися товари підприємствами області, найбільші обсяги припадали на Туреччину, Нідерланди, Білорусь, Польщу.
Імпортувалися товари з 66 країн світу, найбільше – з Іспанії, Китаю, Туреччини, Данії.
Експорт товарів зменшився за рахунок зменшення поставок готових харчових продуктів, деревини і виробів з деревини, недорогоцінних металів та виробів з них; імпорт збільшився за рахунок збільшення ввозу електричних та механічних машин, деревини і виробів з деревини.
Обсяг експорту зовнішньої торгівлі послугами за 2019 рік становив 34,9 млн.дол. США і збільшився порівняно з 2018р. на 14,0%, обсяг імпорту становив 11,5 млн.дол. США і збільшився на 3,6%. Зовнішньоторговельні операції послугами підприємства області здійснювали із партнерами із 85 країн світу.
Основними партнерами серед країн в експорті послуг були Туреччина, на яку припадало 13,8% від загального обсягу експорту, Швейцарія (12,9%) та Ліберія.
Основними партнерами серед країн в імпорті послуг були Франція, на яку припадало 32,1% від загального обсягу імпорту, Російська Федерація (20,5%).
У структурі зовнішньої торгівлі послугами в експорті переважали послуги з ремонту та технічного обслуговування, що не віднесені до інших категорій, транспортні послуги; в імпорті – роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності та ділові послуги. 
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей