Президент України: На час воєнного стану відтерміновується сплата податків для підприємств, які не спроможні заплатити

Обговорення фінансової сфери Херсонської області. Останні фінансові новини, зміни в законодавстві, які стосуються фінансової діяльності, аналіз ринку, фінансові рекомендації та поради. Користувачі форуму можуть ділитися своїм досвідом управління фінансами, обговорювати інвестиційні можливості та фінансові стратегії
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Президент України: На час воєнного стану відтерміновується сплата податків для підприємств, які не спроможні заплатити

Повідомлення Волонтери Херсону »

Президент України: На час воєнного стану відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити

Щоб дати більше сил Українській державі протистояти російському вторгненню, створений спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у зверненні.

«ФОПи першої та другої груп повністю звільняються від ЄСВ. Підприємства та ФОПи третьої групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних Сил України та інших захисних формувань, зокрема тероборони», – зазначив Глава держави.

Також, за його словами, передбачене звільнення від сплати податку на землю та орендної плати за землю державної та комунальної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії.

«Усе це – на час воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення», – повідомив Президент.

Володимир Зеленський додав, що відтерміновується також сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити.

«І це – тільки перша частина великого пакету допомоги, урядової підтримки», – наголосив Глава держави.

За його словами, усі керівники центральної влади отримали чітке завдання: розробити таку систему дій, щоб відновлення України було швидким та орієнтувалося передусім на людей.

Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/prezi ... etsy-73401
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Президент Украины: На время военного положения откладывается уплата налогов для предприятий, которые не способны заплати

Повідомлення Волонтери Херсону »

Президент Украины: На время военного положения откладывается уплата налогов для всех предприятий, которые не способны их заплатить

Чтобы дать больше сил Украинскому государству противостоять российскому вторжению, создан специальный пакет помощи бизнесу и работникам. Об этом сообщил Президент Владимир Зеленский в своем обращении.

«Фопы» первой и второй групп полностью освобождаются от ЕСВ. Предприятия и «фопы» третьей группы освобождаются от уплаты ЕСВ за наемных работников, которые были призваны в ряды Вооруженных Сил Украины и другие защитные формирования, в том числе терроборону», – отметил Глава государства.

Также, по его словам, предусмотрено освобождение от уплаты налога на землю и арендной платы за землю государственной и коммунальной собственности на всех территориях, где ведутся боевые действия.

«Все это – на время военного положения и еще минимум на год после его завершения», – сообщил Президент.

Владимир Зеленский добавил, что также откладывается уплата налогов для всех предприятий, которые не могут их заплатить.

«И это – только первая часть большого пакета помощи, правительственной поддержки», – подчеркнул Глава государства.

По его словам, все руководители центральной власти получили четкую задачу: разработать такую систему действий, чтобы восстановление Украины было быстрым и ориентировалось прежде всего на людей.

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/pr ... etsy-73401
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Фінанси”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей