Світ не вірить у майбутнє Росії, а говорить про Україну, допомагає і готується підтримати нашу відбудову після війни

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1439
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Світ не вірить у майбутнє Росії, а говорить про Україну, допомагає і готується підтримати нашу відбудову після війни

Повідомлення Волонтери Херсону »

Світ не вірить у майбутнє Росії, а говорить про Україну, допомагає і готується підтримати нашу відбудову після війни – звернення Президента Володимира Зеленського
72d0b4126311b01d81544da8ff3b6498_1646777548_extra_large.jpeg
72d0b4126311b01d81544da8ff3b6498_1646777548_extra_large.jpeg (85.48 Кіб) Переглянуто 2176 разів
Українці! Українки!

Сьогодні важливі новини. Сполучені Штати зробили крок, який відчутно послабить окупантів. Змусить платити за агресію, відповідати за зло, яке вони наробили. За все зло. Америка забороняє імпорт нафти з Росії, нафтопродуктів, газу, вугілля. Забороняє громадянам США будь-які інвестиції в російський паливно-енергетичний комплекс.

Я вдячний особисто Президенту Сполучених Штатів Америки Байдену за це рішення. За це лідерство. За цей максимально потужний сигнал усьому світу. Він дуже простий: кожен цент, сплачений Росії, вона перетворює на кулі та снаряди, які летять в інші суверенні держави.

Або Росія матиме повагу до міжнародного права і не буде вести війни, або вона не матиме грошей, щоб війни розпочинати. Знайдуть іншу бензоколонку. Але це не тільки про гроші. Заборона на імпорт нафти до США послабить державу-терориста економічно, політично та ідеологічно. Бо це – про свободу, про майбутнє. Про те, куди буде рухатися світ.

Заборону на імпорт нафти та нафтопродуктів із Росії запроваджує і Велика Британія.

Я вдячний Премʼєр-міністру Борису Джонсону за принциповість, на яку очікуєш від глави уряду Великої Британії у важкі часи.

Виступаючи сьогодні у британському парламенті, я згадав інші важкі часи. Інші, але такі подібні. 1940 рік, коли тиранія загрожувала, як вона думала, невеликому острову. І була впевнена, що острів не витримає жорстоких ударів, бомбардувань і блокади.

А вийшло, що острів зміг більше, ніж та тиранія. Бо мав мудрість. Мав витримку. Друзів. І силу. І вірив у майбутнє – своє та свободи у Європі. Як віримо ми. Як боремося ми. І як ми переможемо.

Погляньте: світ не вірить у майбутнє Росії, не говорить про нього. Жодного слова, жодної перспективи. Вони все розуміють. Вони говорять про нас. Вони допомагають нам. Вони готуються підтримати нашу відбудову. Після війни. Бо всі побачили: для народу, який так героїчно захищається, обовʼязково настане оце «після війни».

Буде і новий план Маршалла для України. Захід сформує цей пакет підтримки. Сьогодні про це сказав британський Премʼєр-міністр. Людина слова, щирий друг України.

Вже очікуємо і жорстких рішень від Європейського Союзу. Санкційних. Проти Росії. За цю війну. За цю агресію. Про яку її автори ще пошкодують. Це буде. Обов'язково. І тому так важливо, щоб у керівництві Росії усвідомили: США, Велику Британію, Євросоюз, Канаду, Австралію, Японію та інші вільні країни світ буде тільки наслідувати. А отже, його не обманути. Санкції не обійти.

Я вдячний тим росіянам, які нас підтримують, виходять на вулиці і борються. Борються щоденно за нас і за себе. Тому що борються за мир.

Війну треба закінчувати. Треба сідати за стіл переговорів. Але чесних, предметних, в інтересах людей, а не застарілих убивчих амбіцій.

Говорив сьогодні з Марком Рютте – Прем'єр-міністром Нідерландів. У нас – нова сторінка у відносинах з Нідерландами. Дякую за підтримку. З Прем'єр-міністром Ізраїлю Беннетом. Премʼєр-міністром Люксембургу Бетелем та з Президентом Франції Макроном. Маємо підтримку. Маємо розуміння.

Мабуть, ви бачили сьогодні у новинах історію про те, що ООН нібито не вважає російське вторгнення війною. Я знаю, це обурило багатьох, і не тільки в Україні.

Вдячний нашій команді. Ми все зʼясували, швидко отримавши запевнення: у структурах ООН не буде брехні. Не буде підігравання агресору. Слово «війна» звучатиме на цьому майданчику. Бо це правда. Ми не дозволимо нікому у світі ігнорувати страждання та вбивства наших людей, наших дітей.

Сьогодні, коли я йшов виступати перед британським парламентом, найстрашнішим числом було для мене 50. 50 убитих українських дітей за 13 днів війни. А вже за годину стало 52. 52 дитинки. Ніколи не пробачу цього. І знаю, що ви ніколи це не пробачите окупантам.

Як Харків, Маріуполь і всі інші міста. Ввечері вони завдали ракетного удару по Корбутівці у Житомирській області. Зруйнували гуртожиток.

Чим міг загрожувати Росії звичайний гуртожиток? Яким геополітичним інтересам ядерної держави? Вічна памʼять усім людям, яких убили ці нелюди.

Сьогодні нам вдалося організувати гуманітарний коридор з міста Суми до Полтави. Сотні людей врятовано. Гуманітарний вантаж доставили. Але це – лише відсоток від того, що треба зробити. Чого очікують наші люди, заблоковані українці. Ми готові. Наші вантажі готові. Наш транспорт готовий. Але... нелюди – вони не готові. Вони обстрілюють маршрути евакуації. Вони блокують доставку необхідних продуктів та ліків для людей.

Чого вони хочуть? Щоб українці взяли з рук окупантів. Все це просто тортури. Свідомі. Системні. Організовані їхньою державою. Чужою для нас. І безжальною для всіх, навіть для її громадян.

Олешки у Херсонській області. Бердянськ та Мелітополь у Запорізькій області. Усі міста, де українці чинять спротив, де протестують проти окупантів... Знайте: ми з вами. Ми вдячні. Вантажі все одно будуть їхати. Скільки б їх не зупиняли кулі. Гуманітарні коридори все одно працюватимуть. І тільки час відділяє вас від свободи. Недовгий час. Вірте в це. Я вірю. І дуже цього хочу.

Слава УкраїніДжерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/svit- ... poma-73445
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1439
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Світ не вірить у майбутнє Росії, а говорить про Україну, допомагає і готується підтримати нашу відбудову після війни

Повідомлення Волонтери Херсону »

The world does not believe in the future of Russia, yet speaks about Ukraine, helps and is preparing to support our reconstruction after the war - address by President Volodymyr Zelenskyy

Ukrainians!

Today we have important news. The United States has taken a step that will significantly weaken the invaders. It will make them pay for aggression and be responsible for the evil they have done. For all the evil. America bans imports of oil from Russia, petroleum products, gas, coal. Prohibits US citizens from any investment in Russia's fuel and energy sector.

I am grateful personally to President of the United States Biden for this decision. For this leadership. For this most powerful signal to the whole world. It is very simple: every penny paid to Russia turns into bullets and projectiles that fly to other sovereign states.

Either Russia will respect international law and will not wage wars, or it will not have the money to start wars. Another gas station will be found. But it's not just about the money. A ban on oil imports to the United States will weaken the terrorist state economically, politically and ideologically. Because it is about freedom, about the future. About where the world will go.

The United Kingdom is also banning the import of oil and petroleum products from Russia.

I am grateful to Prime Minister Boris Johnson for the principled position you expect from the Prime Minister of the United Kingdom in difficult times.

Speaking today in the British Parliament, I mentioned other difficult times. Other, yet similar. 1940, when tyranny threatened what it considered a small island. And it was sure that the island would not withstand brutal blows, bombings and a blockade.

And it turned out that the island could do more than that tyranny. Because it had wisdom. And endurance. And friends. And strength. And it believed in the future, the future of its own and the future of freedom in Europe.

As we believe. As we fight. And as we will win.

Look: the world does not believe in the future of Russia, does not talk about it. Not a word, not a prospect. They understand everything. They talk about us. They help us. They are preparing to support our reconstruction.

After the war. Because everyone saw that for the people who defend themselves so heroically, this "after the war" will surely come.

There will be a new Marshall Plan for Ukraine. The West will form this support package. The British Prime Minister said this today. A man of his word, a sincere friend of Ukraine.

We are already expecting tough decisions from the European Union. Sanctions. Against Russia. For this war. For this aggression, which its authors will regret. They will. For sure. That is why it is so important that the Russian leadership realizes that the world will follow the example of the United States, Great Britain, the European Union, Canada, Australia, Japan and other free countries.

So, the world cannot be fooled. Sanctions cannot be avoided.

I am grateful to those Russians who support us, take to the streets and fight. They are fighting daily for us and for themselves. Because they are fighting for peace.

The war must end. We need to sit down at the negotiating table - honest, substantive, in the interests of the people, not obsolete murderous ambitions.

I spoke today with Mark Rutte, Prime Minister of the Netherlands. We have a new page in relations with the Netherlands. Thank you for your support. With Prime Minister of Israel Bennett. With Prime Minister of Luxembourg Bettel and President of France Macron. We have support. We have an understanding.

You may have seen in the news today the story that the United Nations allegedly does not consider the Russian invasion a war. I know this outraged many, and not only in Ukraine.

I am grateful to our team. We made everything clear and quickly received assurances: there will be no lies in the UN structures. There will be no playing along with the aggressor. The word "war" will be heard on this site. Because that is the truth. We will not allow anyone in the world to ignore the suffering and murder of our people, our children.

Today, when I spoke to the British Parliament, the scariest number was 50. 50 Ukrainian children killed in 13 days of war. And in an hour it was 52. 52 children. I will never forgive that. And I know that you will never forgive the invaders.

Like Kharkiv, Mariupol and all other cities. In the evening, they fired a missile at Korbutivka in the Zhytomyr region. Destroyed the dormitory.

How could an ordinary dormitory threaten Russia? What geopolitical interests of the nuclear state were threatened by it? Eternal memory to all the people who were killed by these savages.

Today we managed to organize a humanitarian corridor from the city of Sumy to Poltava.

Hundreds of people were saved. The humanitarian cargo was delivered. But that's only one percent of what needs to be done, of what people, blocked Ukrainians expect. We are ready. Our cargo is ready. Our transport is ready. But ... savages - they are not ready. They fire at evacuation routes. They block the delivery of essential products and medicines to people. What do they want? They want Ukrainians to take it from the hands of the invaders. This is torture. Deliberate. Systematic. Organized by their state. Foreign to us. And ruthless for everyone, even for its citizens.

Oleshky in the Kherson region. Berdyansk and Melitopol in the Zaporizhzhia region. All the cities where Ukrainians are resisting, where they are protesting against the invaders... Know: we stand with you. We are grateful. The cargo will still go. No matter how many bullets stop them. Humanitarian corridors will still work. And only time separates you from freedom. Short time. Believe it. I believe. And I really want that.

Glory to Ukraine!

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/sv ... poma-73445
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Moz [SEO бот] і 0 гостей