Довідник еквівалентності лікарських засобів в Україні

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Аватар користувача
Mr.Robot
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 339
З нами з: 05 січня 2020, 17:33
Звідки: Херсон

Довідник еквівалентності лікарських засобів в Україні

Повідомлення Mr.Robot »

Сьогодні на обзорі достатньо цікава тема.
Довідник з еквівалентності лікарських засобів rx.ua — це довідник, який містить детальну інформацію про еквівалентність лікарських засобів на українському медичному ринку. Це важливий ресурс для тих, хто бере участь в оцінці та виборі альтернативних ліків.
Це онлайн-версія довідника еквівалентності лікарських засобів «Rx index». Він містить вичерпну інформацію про лікарські засоби з доведеною ефективністю.
Він містить повний огляд еквівалентності між різними лікарськими засобами та їх діючими речовинами, лікарськими формами, фармацевтичними формами, терапевтичними показаннями та іншими характеристиками. Цей довідник може допомогти користувачам прийняти обґрунтоване рішення про те, які ліки використовувати для своїх пацієнтів.
Посібник є важливим інструментом і цінним ресурсом для медичних працівників і регуляторних органів для забезпечення безпечного використання лікарських засобів. Це також допомагає визначити потенційну економію коштів при закупівлі та розповсюдженні ліків.
Його розроблено, щоб допомогти медичним працівникам визначити біоеквівалентність ліків, що доступні навіть у різних країнах. Довідник містить інформацію про діючі речовини, лікарські форми, виробників і показання до кожного препарату.
Він також містить інформацію про те, як оцінити якість, ефективність і безпеку ліків. Наостанок, посібник є цінним ресурсом для медичних працівників, яким необхідно забезпечити своїм пацієнтам безпечне та ефективне лікування.
Довідник видається з 2009 року і є майже обов‘язковим настільним посібником будь-якого професіонала у сфері медицини та фармації.
Чи знаєте ви?
Прикра особливість сучасного українського фармацевтичного ринку - надмірне насичення переважно не оригінальними медичними препаратами, а вже відомими лікарськими засобами, які старанно приховані за різними торговими назвами, – генериками. За даними Дерреєстру лікарських препаратів, на один оригінальний препарат в середньому зареєстровано від 4 до 5 генериків. В той самий час деякі з них мають просто величезну кількість копій. Саме для розуміння стану речей у сфері лікарських засобів і стане у нагоді довідник з еквівалентност Rx.
Чому слід довіряти довіднику Rx?
Редактори довідника Rx.ua постійно перевіряють ліцензії та статуси понад 10 тисяч лікарських засобів, і вносять усі необхідні зміни. Тримають на контролі редакційний відділ - доктор медичних наук, професор Ігор Зупанець та академік НАН України, професор Валентин Петрович Черних.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість