Я - з родини...

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Я - з родини...

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

ЩАСЛИВА КРАЇНА ОЧИМА ДИТИНИ
Щороку діти з Херсонщини перемагають у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів"
Днями в стінах Держфінінспекції України підбито підсумки конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів", який п’ятий рік поспіль проводиться з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Мета щорічного конкурсу – виявлення і підтримка дитячих талантів, пропаганда методів виховання свідомих громадян України, розвиток асоціативного мислення дітей щодо ревізорської роботи, зосередження та формування у суспільстві позитивного іміджу Державної фінансової інспекції. З року в рік юні таланти змагаються у двох вікових категоріях: до 7-ми років та від 7-ми до 13-ти.
Конкурсні роботи з усіх регіонів України настільки різноманітні, що визначити переможців стає далеко не простою справою для його організаторів. Проте переможцями стали ті, хто за допомогою олівців, фломастерів та фарб зумів доступно передати на папері сутність роботи своїх батьків, котрі стоять на захисті державних фінансів. До речі, чимало малюнків розміщено на сайті www.dkrs.gov.ua.
Дитинство - гарна пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Саме в дитині формуються основні смаки, її світогляд, з'являються професійні вподобання. Дійсно, хто з нас в юні роки не мріяв стати космонавтом чи лікарем? І як би не змінився оточуючий світ, батьки завжди лишаються авторитетом для власних дітей, які відчувають гордість за їх професію.
Цьогоріч конкурс проходив під гаслом "Щаслива родина – щаслива країна". Отже, 83 учасники показали у своїх роботах власне бачення родинних цінностей, рідної країни та навколишнього світу. Кожний малюнок сповнений глибоким змістом і особливим авторським стилем. Тож журі довелося ретельно визначити призерів. Зокрема, у віковій категорії до 7-ми років «срібло» виборола робота 6-річної Юлії Калиниченко "І коти за Україну" (Держфінінспекція в Херсонській області).
Херсонські учасники конкурсу не вперше посідають призові місця. Рік 2013: у категорії від 7-ми до 13-ти років друге місце присуджено Артему Пилипенку "Царі металу, бережіть своє обличчя" (смт Верхній Рогачик Херсонської області). У 2012 році в молодшій групі робота Іллі Копитіна "Моя рідна земля – Херсонщина" (6 років, м. Херсон) отримала «золото». У 2011 році, у старшій віковій категорії друге місце отримала робота херсонки Марини Волошиної «На майно державне й кошти будуть всякі задивлятись! Поки є впливова Служба, нам не треба хвилюватись». У 2010 році «бронзу» здобула робота «Моя мама – ревізор» теж дівчинки з Херсонщини - Аліни Нагорної.

З року в рік Журі конкурсу на чолі з головою профкому Лідією Вознюк обирає переможців. Знайомство з роботами дітей вражає: це і патріотичні настрої, і поінформованість стосовно значень слів «бюджет», «екологія», «безпека побуту і праці», обізнаність зі специфікою роботи дорослих, любов до родини та країни. Усіх вражень від малюнків не передати. Своєї мети конкурс досягнув давно – дати можливість долучити нове покоління до розуміння такої потрібної роботи – державний фінансовий контроль.
Деякі дитячі малюнки, без перебільшення, можуть претендувати на рекламний плакат Держфінінспекції України. Юні учасники доводять власне бачення не лише родинних цінностей. Безперечно, проведення конкурсу сприяє виявленню і підтримці дитячих талантів, виховує свідомих громадян України, розвиває асоціативне мислення дітей щодо ревізорської роботи, формує позитивний імідж фінансових інспекторів і аудиторів. Бажаємо юним художникам триматись творчого курсу, досягти своєї мети, знайти своє місце у житті, любити свою державу.
Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Конкурс малюнків

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

У Держфінінспекції визначили переможців конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів"

У переддень Міжнародного дня захисту дітей у Держфінінспекції підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка "Я – з родини ревізорів", який уже шостий рік поспіль організовує Об'єднана профспілкова організація працівників органів Держфінінспекції України.
Традиційно переможців визначали у двох вікових категоріях: до 7-ми років та від 7-ми до 13-ти.
Цьогорічний конкурс проходив під гаслом "Наші діти – бійцям АТО". Отже, 47 юних художників із різних регіонів країни висловили свою підтримку захисникам України, продемонстрували власне бачення родинних цінностей, рідної країни та патріотизму. Усі роботи, такі різні за своєю формою, об'єднує спільний ідейний зміст – прагнення до миру в рідній країні та щира вдячність її воїнам.
Тож журі довелося добряче помізкувати, щоб визначити переможців.
Так, у віковій категорії до 7-ми років перше місце поділили між собою роботи 6-річної Софії Жир "Нам не треба війни" (Держфінінспекція в Чернігівській області) та 6-річного Івана Янковського "Пруд" (Держфінінспекція в Харківській області).
Друге місце виборола робота "Велике серце маленької дитини" 5-річного Артема Зябка (Держфінінспекція в Миколаївській області).
"Бронзу" здобув малюнок "Подаруйте нам мир!!! Будь ласка…", який гуртом намалювали 3-річна Маруся, 6-річний Дмитро та 8-річна Софія з родини Кушніруків (Держфінінспекція в Закарпатській області).
Нелегко було визначити переможців і у старшій віковій групі. Тут перше місце посіли роботи "Повертайтесь…" 10-річного Івана Камишева (Держфінінспекція в Дніпропетровській області) та "Молюся за тебе, солдате" 13-річної Маргарити Фроленко (Держфінінспекція в Кіровоградській області).
"Срібло" здобули роботи "Діточки-квіточки" 9-річної Катерини Калачової та "Повертайся…" 11-річної Анастасії Науменко (обоє представляють Держфінінспекцію в Чернігівській області).
Третє місце поділили між собою роботи двох учасників: "Пам’ятай, чужинець, тут господар – українець" 11-річної Марії Білей (Держфінінспекція в Закарпатській області) та "Заради майбутнього" 12-річної Олександри Насальської (Держфінінспекція в Херсонській області).
Окрім того, журі вирішило заохотити дебютантів конкурсу 9-річну Ольгу Антонюк, авторку творчої роботи "Країна мрій" (Держфінінспекція України) і 13-річну Олену Іванову, що презентувала роботу "Пожалуйста, только живи…" (Держфінінспекція в Харківській області).
За активність та продемонстровані творчі здібності всі художники отримають дипломи учасників конкурсу, а на переможців очікують цінні подарунки.
Усі конкурсні роботи дітей будуть передані бійцям до зони АТО.

http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/a ... 90EAA.app1
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Суспільна протидія

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Протидіяти разом

РОЗШУК БЮДЖЕТНИХ КОРУПЦІОНЕРІВ


Шановні громадяни! Звертайтеся на телефон довіри
органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628

Корупція
– комплексне, багаторівневе суспільне явище. Антикорупційні заходи неможливі без суспільної нетерпимості до корупціонерів та громадського осуду горе-посадовців та інших осіб, які вчинили корупційні діяння та сприяли їм.
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Конкурс для розвитку

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Щорічна пропаганда – від юніорів Херсонщини


Щороку діти таврійського краю перемагають у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка.

Дитинство – час творчих злетів і здійснення мрій. Саме в дитині формуються сучасні смаки, її щирі почуття. До того ж з'являються професійні вподобання. До речі, мета щорічних конкурсів малюнку – виявлення і заохочувальна підтримка талановитих особистостей, пропаганда ефективних методів з виховання свідомих громадян України, розвиток асоціативного мислення, а також поширення, через малюнки, позитивного іміджу державних аудиторів і фінінспекторів.

З року в рік відбуваються художні «перегони» для дітей аудиторських і ревізорських родин. Маленькі таланти змагаються у двох вікових категоріях: до 7-ми років та до 13-ти. Цьогоріч херсонські художники посіли два призових місця у всеукраїнському художньому конкурсі «Оберіг для Героя», проведеного всеукраїнським періодичним виданням «Фінансовий контроль». На Святого Миколая учні херсонської спеціалізованої школи № 52 з поглибленим вивченням української мови - Влада Ковпик та Артем Зорик отримали заслужені дарунки.


До речі, юні аудитори та ревізори не вперше стають переможцями. Зокрема, у конкурсі, що проходив під гаслом "Щаслива родина – щаслива країна", учасники представили власне бачення родинних цінностей, рідного краю і навколишнього світу. Чимало дитячих «картин» небайдужих митців сповнені глибоким змістом і особливим авторським стилем. Тож журі ретельно визначає призерів. Зокрема, у віковій категорії до 7-ми років «срібло» виборола робота юної херсонки Юлії "І коти за Україну".

Знайомство з роботами дітей вражає: це передусім патріотичні настрої, і поінформованість стосовно значень непростих для повного осмислення слів «бюджет», «протидія корупції», «екологія», «безпека побуту і праці», обізнаність зі специфікою роботи дорослих, любов до родини та країни. Усіх вражень від малюнків не передати.

Одна робота "Моя рідна земля – Херсонщина" Іллі Копитіна, з Білозерського району, отримала «золото», за яку хлопчику подаровано велосипед. Друге місце присуджено за малюнок "Царі металу, бережіть своє обличчя" Артему Пилипенку, смт Верхній Рогачик. У старшій віковій категорії«срібло» отримала і робота херсонки Марини Волошиної «На майно державне й кошти будуть всякі задивлятись! Поки є впливова Служба, нам не треба хвилюватись».

Юні художники мають власне сприйняття реальності і родинних цінностей. Як вважає головний київський організатор і щорічних творчих акцій, профспілковий діяч Лідія Вознюк, своєї мети багаторічний конкурс досягнув давно – звернути увагу дитини до розуміння особливостей державного фінансового контролю.

Конкурсні роботи з усіх регіонів України настільки різноманітні, що визначити переможців стає далеко не простою справою. Призерами стають ті, хто за допомогою олівців, фломастерів та фарб зумів доступно передати на папері сутність фахової роботи своїх батьків, котрі стоять на захисті державних фінансів.

Деякі дитячі малюнки, без перебільшення, можуть претендувати на рекламні відомчі плакати. Безперечно, проведення таких творчих змагань сприяє виявленню і підтримці обдарованих юніорів-українців, формує позитивний імідж сучасного державного аудитора і фінансового інспектора у державі.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей