ТЕЦ: фінансово-господарські операції

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ТЕЦ: фінансово-господарські операції

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Рахувати правильно

Витрачати ефективно кошти, тим більш бюджетні, - завдання не з простих. Впродовж 2005-2006 років Херсонська теплоелектроцентраль, за висновками інспектування ревізорів КРУ, допустила фінансових порушень на суму майже 4 млн. 445 тис.грн.
Ревізори довели: підрядні організації завищили обсяги ремонтних робіт, а один із навчальних закладів отримав послуг із теплопостачання за заниженим тарифом у сумі майже 22 тис.грн.
Виявлено й прорахунки щодо неправомірного погашення заборгованості з водопостачання та водовідведення у сумі майже 1,9 млн.грн. Цікаво, що близько 247 тис.грн. – саме таку суму недоотримала Херсонська ТЕЦ через не вірні перерахунки вартості послуг, наданих у 2003-2004 роках населенню. Натомість завищено витрати з надання послуг населенню в той самий період у сумі майже 2,4 млн. грн. Навзнаки порушення у витрачанні обігових фінансів, що надійшли з державної казни у вигляді субвенції.
Чомусь занижено в обліку вартість майна та обладнання загалом на суму майже 355 тис.грн. Водночас виявлено факт безпідставного нарахування амортизації на об’єкт, котрий взагалі виведений з експлуатації на час реконструкції.
Дані про зафіксовані бухгалтерські та адміністративні помилки надійшли до прокуратури.Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість