КОШТИ АГРАРІЇВ ХЕРСОНЩИНИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КОШТИ АГРАРІЇВ ХЕРСОНЩИНИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансовий моніторинг

Ревізори КРУ впродовж І півріччя 2007 року охопили контролем 19 підприємств, установ та організацій, встановивши при цьому чимало прикладів фінансових порушень загалом на суму майже 3 млн 856 тис. грн.

Проведено ревізії Херсонської філії НАК „Украгролізинг” ( прорахунків на суму понад 45 тис.грн.), ДП „Херсоноблагролізинг” (більш ніж на 81 тис.грн.). Інспектування даних об’єктів показало, що по лізинговим платежам за отриману техніку існує заборгованість щодо вартості техніки в сумі майже 12 млн.грн. А через банкрутство і ліквідацію деяких лізингоотримувачів назавжди втрачено бюджетних коштів на суму майже 7,5 млн.грн.
Перевірялися й окремі питання фінансово-господарської діяльності Південно- Української гідрогеологічної експедиції Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства за 2005-2006 роки, де безпідставно списані матеріали на суму майже 28 тис.грн. За цією ж адресою фінансові інспектори виявили лишки металобрухту, меблів, металевих виробів тощо.
Також проведено ревізію 8 дочірніх підприємств ДАК „Хліб України”: зафіксовано фінансових порушень, що призвели до збитків, на суму близько 3,4 млн. грн.
Крім того, завершено ревізії Херсонського виробничо - експериментального заводу по розведенню частикових риб, Херсонського обласного державного проектно-технологічного центру охорони родючості ґрунтів і якості продукції, групі агролісомеліорації та агроекології при обласному управлінні агропромислового комплексу.
Нинішнього року працівники КРУ брали участь в роботі комісій по підтвердженню права на отримання дотацій за посіяні озимі культури. Так, попереджено незаконних видатків в сумі 1,16 млн.грн.
До того ж фахівці КРУ працюють в складі комісій з визначення фактичного стану та обсягів загиблих посівів відповідно до постанови Уряду від 4 червня 2007 року № 794 та розпорядження від 18 липня 2007 року № 549-р. На даний час всього надійшло заявок від 542 сільгосппідприємств. До речі, найбільше від Бериславського (78) та Каховського (64) районів. Майже 100 відсотків заявок розглянуті та підтверджені (95,24%) від заявленої площі.
За результатами роботи комісії попереджено незаконне витрачання бюджетних фінансів по 34 сільгосппідприємствам. Документи, подані 63 сільгосппідприємствами на отримання дотації, не відповідали порядку надання такої адресної підтримки. Приміром, у Великолепетиському – 12 випадків, Високопільському -11.
Всього ж підтверджено загибель посівів у 493 господарств на суму понад 23 млн.грн. Водночас попереджено порушень на суму майже 1,6 млн.грн. у 96 господарствах. Комісії з визначення фактичних збитків, завданих унаслідок посухи в травні 2007 року продовжують працювати.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей