КОШТИ АГРАРІЇВ ХЕРСОНЩИНИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

КОШТИ АГРАРІЇВ ХЕРСОНЩИНИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 23 окт 2007, 13:24

Фінансовий моніторинг

Ревізори КРУ впродовж І півріччя 2007 року охопили контролем 19 підприємств, установ та організацій, встановивши при цьому чимало прикладів фінансових порушень загалом на суму майже 3 млн 856 тис. грн.

Проведено ревізії Херсонської філії НАК „Украгролізинг” ( прорахунків на суму понад 45 тис.грн.), ДП „Херсоноблагролізинг” (більш ніж на 81 тис.грн.). Інспектування даних об’єктів показало, що по лізинговим платежам за отриману техніку існує заборгованість щодо вартості техніки в сумі майже 12 млн.грн. А через банкрутство і ліквідацію деяких лізингоотримувачів назавжди втрачено бюджетних коштів на суму майже 7,5 млн.грн.
Перевірялися й окремі питання фінансово-господарської діяльності Південно- Української гідрогеологічної експедиції Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства за 2005-2006 роки, де безпідставно списані матеріали на суму майже 28 тис.грн. За цією ж адресою фінансові інспектори виявили лишки металобрухту, меблів, металевих виробів тощо.
Також проведено ревізію 8 дочірніх підприємств ДАК „Хліб України”: зафіксовано фінансових порушень, що призвели до збитків, на суму близько 3,4 млн. грн.
Крім того, завершено ревізії Херсонського виробничо - експериментального заводу по розведенню частикових риб, Херсонського обласного державного проектно-технологічного центру охорони родючості ґрунтів і якості продукції, групі агролісомеліорації та агроекології при обласному управлінні агропромислового комплексу.
Нинішнього року працівники КРУ брали участь в роботі комісій по підтвердженню права на отримання дотацій за посіяні озимі культури. Так, попереджено незаконних видатків в сумі 1,16 млн.грн.
До того ж фахівці КРУ працюють в складі комісій з визначення фактичного стану та обсягів загиблих посівів відповідно до постанови Уряду від 4 червня 2007 року № 794 та розпорядження від 18 липня 2007 року № 549-р. На даний час всього надійшло заявок від 542 сільгосппідприємств. До речі, найбільше від Бериславського (78) та Каховського (64) районів. Майже 100 відсотків заявок розглянуті та підтверджені (95,24%) від заявленої площі.
За результатами роботи комісії попереджено незаконне витрачання бюджетних фінансів по 34 сільгосппідприємствам. Документи, подані 63 сільгосппідприємствами на отримання дотації, не відповідали порядку надання такої адресної підтримки. Приміром, у Великолепетиському – 12 випадків, Високопільському -11.
Всього ж підтверджено загибель посівів у 493 господарств на суму понад 23 млн.грн. Водночас попереджено порушень на суму майже 1,6 млн.грн. у 96 господарствах. Комісії з визначення фактичних збитків, завданих унаслідок посухи в травні 2007 року продовжують працювати.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей