Віртуальні підприємці

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Віртуальні підприємці

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальна підтримка


Фінанси соціального призначення не завжди витрачаються на законній підставі. Так, десятки та сотні тисяч гривень фінансових прорахунків допускалися майже в усіх міськрайцентрах Херсонщини. Проведено 266 зустрічних звірок та 191 запит, що дозволили відстежити спрямування коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
В одному з центрів зайнятості, підпорядкованому обласному центру, чотири приватних підприємця отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності в сумі майже 41 тис.грн. Все б нічого. Але зазначену суму їм прийдеться повернути з причини того, що у визначений державою термін вони не зуміли організувати власну справу. Аналогічна ситуація в ряді інших районів. Загалом по області псевдопідприємці намагалися отримати понад 115 тис. грн. одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Інколи подані роботодавцями недостовірні довідки про розмір середньої заробітної плати призводили до необґрунтованого використання допомоги по безробіттю. В іншому випадку, у Херсоні виплачено допомогу по безробіттю приватним підприємцям, що не передбачено законодавством в сумі понад 13 тис.грн. Кілька городян, маючи дострокову пенсію, продовжували працювати, що є фінансовим порушенням.
Встановлені факти виплати допомоги особам, які перебували на обліку в центрі зайнятості, як безробітні, та водночас працювали в господарствах. Виявлені випадки, коли безробітні громадяни недоодержали фінансову підтримку через недостовірні довідки, надані про їх колишній заробіток з останнього місця роботи. Декотрі працевлаштовані безробітні, відпрацьовувавши не повний робочий місяць, отримували зарплату за невідпрацьований час.
Також ревізори КРУ зафіксували факт невірного витрачання фінансів на здійснення професійної підготовки безробітних. Іноді кошти безпідставно спрямовувалися на навчання громадян, відрахованих з навчальних закладів без поважних причин. Не обійшлося без зауважень ревізорів при витрачанні коштів на організацію та проведення громадських робіт.
Інші фінансові недоліки – непроведення коригування оплати праці за період відпусток, прорахунки при встановленні посадових окладів, надбавок та доплат, невірне нарахування відпускних на період навчання, часткове недоотримання працівниками доходів, невідображення по обліку пені за невиконання умов договору приватною фірмою. Також зустрічалися факти безпідставного списання пального, використання коштів на оплату міжміських приватних телефонних розмов, оплата завищених обсягів ремонтних робіт. Звірка відомостей зарплати показала, що на пластикові картки деяких працівників надходили суми, що не співпадали з реальними бухгалтерськими нарахуваннями.
КРУ запропонувало внести зміни до нормативних актів, якими обумовлено надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Матеріали всіх ревізій ревізори передали прокуратурі та іншим правоохоронним органам. Підконтрольним об’єктам поставлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей