Казуси Херсонщини

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Казуси Херсонщини

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ФІНАНСОВИЙ ЕКСТРІМ АБО БЛАГОДІЙНИЙ ПЕРСОНАЛ

Комплексні ревізії міст і районів завжди викликають незадоволення порушників бюджетного законодавства. Контролери КРУ, побувавши з інспектуванням у Скадовському районі, виявили фінансових недоліків та прорахунків на загальну суму майже 25,5 млн.грн за період з липня 2003 по липень 2007 років.

Куди не глянь - зауваження фахівців контрольно-ревізійної служби. Приміром, у місцевих радах вартові контролю побачили не радісну картину: не оприбуткування внутрішньогосподарської меліоративної системи (Михайлівська і Тарасівська сільради) вартістю понад 6,1 млн.грн. Новомиколаївська сільрада аж ніяк не могла навести лад у виплаті та нарахуванні зарплати. Приморська сільрада чомусь завищила обсяги виконаних робіт по реконструкції опалювальної системи дитячого садка близько 10 тис.грн.
Коли фінансові контролери ревізують місцеві скарбниці, не обходиться й без розрахунків. Так, місцева казна могла б збагатитися майже на 14 тис.грн. за використання і оренду водних об’єктів. Виявлено також приклади недбалості, зокрема, заниження ставок орендної плати за землю в сумі понад 51 тис.грн., несвоєчасна сплата частини вартості земельної ділянки в сумі понад 156 тис.грн, проданої на аукціоні, що відбувся ще на початку року. Водночас на суму майже 1 млн. 200 тис.грн. була завищена вартість муніципальної земельної ділянки без акту на право володіння землею.
Обміри твердого покриття і ямкового ремонту доріг у межах Скадовську підтвердили завищення вартості робіт на тисячі гривень. Не сходяться кінці у витрачанні коштів на медичне обслуговування ветеранів війни та праці. Так, Скадовське ТМО одержувало бюджетні кошти, а послуги по зубопротезуванню надавало ТОВ „Стоматологічна поліклініка”. За рахунок благодійних внесків орендарів, у медицині витрачені кошти на зарплату водіїв, бухгалтера, медичної сестри і охоронця.
Райвідділ освіти виплатив більше 8 тис.грн. не педагогічному персоналу та близько 44 тис.грн. необґрунтованих премій керівникам освітньої сфери. Щедро виплачено надбавки в сумі близько 93 тис.грн. звільненим педагогам за вислугу років. Натомість загубилося понад 15 тис.грн., передбачених деяким вчителям сільської місцевості за опалення та витрачено понад 18 тис.грн. на утримання понаднормативних посад, 6 тис.грн. недоотримали педагогічні працівники відповідно до 57 статті Закону України „Про освіту”.
У наборі фінансових прорахунків райвідділу культури та туризму погрішності при нарахуванні сум орендної плати, зайве витрачання коштів на ремонтні роботи, лишки матеріальних цінностей та завищення вартості капремонту приміщень.
„На гачку” – посадовці, що „заслужили” конкретну відповідальність за неналежне ведення бухобліку, недотримання порядку проведення тендерних процедур. Недбалі чиновники отримали 29 протоколів про адмінправопорушення.


Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість