КУТИЛЬГАЄ МЕНЕДЖМЕНТ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КУТИЛЬГАЄ МЕНЕДЖМЕНТ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Не тільки КРУ гарантує фінансовий порядок. Сучасні аудиторські служби поступово створюються в кожному відомчому підрозділі регіону. Адже ефективно управляти бюджетними потоками можливо за умов функціонування внутрішніх фінансових служб. Звісно, задля забезпечення законного та цільового використання коштів.
Десять підрозділів територіальних відомств, що відповідають за внутрішній управлінський фінансовий контроль, гарантують керівникам надання об’єктивної інформації про витрачання бюджетних коштів та майна. Такими внутрішніми ревізорами за півріччя вже проведено 140 ревізій та перевірок майже на 100 підконтрольних об’єктах. Сума виявлених фінансових порушень склала близько 3 млн.грн. Водночас сума порушень, виявлених органами Державної контрольно-ревізійної служби становить близько 100 млн. грн.
У структурі прорахунків питома вага належить незаконним та нецільовим витратам. Ревізори внутрішнього контролю виявили факти заниження вартості майна та обладнання, випадки зайвого отримання коштів через завищення асигнувань. Такий моніторинг фінансово-господарських операцій зумовлює оперативне відшкодування помилкових фінансових ресурсів, своєчасне прийняття управлінських рішень. Сучасний менеджмент керівників не обходиться без гармонізації внутрішнього контролю. Якби органи місцевого самоврядування та державні підприємства використовували власну внутрішню модель фінансового контролю, тоді б витрачання фінансів відбувалося без букету порушень, правильно б нараховувалась зарплата, не було б лишків товарно-матеріальних цінностей, а бухгалтерська документація та фінансова звітність відповідали всім вимогам чинного законодавства.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
Аватар користувача
masterweb1
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 197
З нами з: 20 січня 2007, 22:30
Звідки: Чар

Повідомлення masterweb1 »

Прикольно бы ло б почитать, если только на русском. 8)
автор с больной фантазией + постоянно накуренный

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість