ФІНАНСОВИЙ ЕКСТРІМ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ФІНАНСОВИЙ ЕКСТРІМ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

У Скадовському районі інспектори КРУ, обревізувавши підконтрольні об’єкти бюджетної сфери, переконливо довели: допущено фінансових недоліків на загальну суму майже 25,5 млн. гривень. Ревізія, проведена за період з липня 2003 по липень 2005 років, підтвердила відсутність системного фінансового контролю. Тому посадовці одержали 29 протоколів про адмінправопорушення стосовно неналежного ведення бухобліку, недотримання вимог законодавства про закупівлі.
Новомиколаївська сільрада не доплатила своїм працівникам в сумі понад 2 тис.грн зарплати. Михайлівська сільрада не оприбутковувала по обліку внутрішньогосподарську меліоративну систему в сумі понад 252 тис.грн. Тарасівська сільрада безоплатно передала на баланс СГК „Зоря” зварювальний апарат вартістю майже 2,5 тис.грн., а меліоративна система вартістю понад 5,9 млн.грн. на балансі взагалі не рахувалася. Роботи з реконструкції опалювальної системи дитячого садка Приморської сільради були завищеними на суму близько 10 тис.грн.
Ревізори розрахували резерви надходжень за використання водних об’єктів на суму майже 14 тис.грн. У Скадовську встановлено факт несвоєчасної сплати грошей за продану земельну ділянку в сумі понад 156 тис. грн. та заниження ставок орендної плати за землю склало понад 51 тис.грн. Вартість робіт по реконструкції даху адмінбудівлі по вул. Володарського, 32 в сумі понад 24 тис.грн. була не оприбуткованою. Міською радою порушено порядок використання бюджетних коштів в сумі понад 25 тис.грн. при виконанні програм, які не відносяться до витрат розвитку.
Всупереч бюджетним призначенням використано близько 25 тис.грн. на проведення ремонтів покрівлі житлових будинків. А обміри твердого покриття, капремонту приміщень і ямкового ремонту виявили завищення вартості робіт на загальну суму майже 16 тис.грн. Не проходили по обліку робочі проекти на суму близько 37 тис.грн. Ревізори також зафіксували факт збільшення вартості будівлі міської ради на суму майже 51 тис.грн., хоча вартість нових вікон та дверей підлягала списанню на видатки установи. Встановлено завищення вартості земельної ділянки на суму майже 1 млн. 200 тис.грн.
Скадовське територіально-медичне об’єднання за рахунок благодійних внесків орендарів отримувало водія, бухгалтера, медичну сестру і охоронника. Серед прорахунків й безпідставне списання пального, завищення вартості виконаних робіт, лишки основних засобів, облік земельної ділянки без відповідного державного акту. Не проведено переоцінку майна тощо. 322 тис.грн. бюджетних коштів, передбачених територіально-медичному об’єднанню, чомусь використано ТОВ „Стоматологічна поліклініка”. Понад 14 млн. гривень спрямовано на утримання лікарні, поліклініки, лікарських амбулаторій та ФАПів за невідповідними бюджетними видатками. Виявлено й факт необґрунтованого відчуження майна суб’єкту комунальної форми власності на суму близько 2 тис.грн.
Райвідділ освіти отримав понад 18 тисяч грн. асигнувань на утримання понаднормативної посади. Понад 6 тис. грн. недоотримали у 2006 році педагогічні працівники відповідно до 57 статті Закону України „Про освіту”. «Загубилася» компенсація у сумі понад 15 тис.грн за опалення деяким вчителям сільської місцевості. Безпідставно виплачено більше ніж 8 тис.грн. непедагогічну персоналу та близько 44 тис.грн. премій керівникам освітньої сфери. Ревізори зафіксували необґрунтовану виплату надбавок за вислугу років звільненим педагогам в сумі близько 93 тис.грн. Не співпадали суми на закупівлю віконних систем з обраною тендерною пропозицією майже на 3 тис.грн.
В райвідділі культури та туризму недоотримано близько 4 тис.грн. доходів через невірне коригування сум орендної плати, нарахованих на індекс інфляції. Зайво витрачено бюджетні кошти на ремонтні роботи в сумі понад 5 тис.грн. Встановлено лишки товарно-матеріальних цінностей на таку ж саму суму. Завищено вартість капітального ремонту приміщень на суму майже 19 тис.грн. Одна з бюджетних установ погасила витрати на спортивні змагання без наявності підтверджуючих документів на загальну суму понад 4 тис.грн.
Під час ревізії до міської казни надійшло понад 47 тис.грн. адмінштрафів.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість