„Рентген” казни

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„Рентген” казни

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Вартові бюджетної системи разом із громадськістю відшуковують додаткові резерви з наповнення казни та підвищення ефективності контрольних дій, посилюючи взаємодію заради задоволення інтересів громад та втілення положень, складаючи програми соціально-економічного розвитку.
Торік ревізори КРУ проінспектували 7 районів Херсонщини, здійснивши контрольні заходи 68 установ, підприємств та організацій. Існують непоодинокі зауваження фінансових контролерів щодо формування та цільового використання бюджетних коштів, дотримання штатної дисципліни, виконання місцевих програм, обліку майна та обладнання тощо. На всіх обревізованих об’єктах виявлено фінансово-бюджетні порушення Слід додати, що підбираючи підконтрольні об’єкти, державні контролери врахували пропозиції органів влади і визначили можливі фінансові ризики.
За рекомендаціями Головного контрольно-ревізійного управління України відібрано об’єкти з урахуванням значних обсягів отриманих бюджетних коштів, невтішних підсумків попередніх ревізій, чималих витрачених кошторисних сум. Пріоритет - контролю за ефективністю витрачання природних ресурсів, використання комунального майна та повноти справляння фінансових надходжень до місцевої казни. Встановлено: Херсонський морський торгівельний порт не правомірно розрахував плату за користування надрами, що знаходяться в межах Рибальченської сільради Голопристанського району. Внаслідок цього сільська казна впродовж 3 років недоотримала майже 1 млн.грн.
Всього ж виявлено фінансових прорахунків на суму понад 2,2 млн.грн., до якої увійшли незаконні видатки, нецільові витрати, нестачі. Аналізуючи виконання місцевої казни виявлено, що, приміром, у місті Каховці, порушивши Бюджетний Кодекс України, міська казна отримала понад 70 тис.грн., які повинні були надійти державній скарбниці. Так само і в Іванівському, Горностаївському, Голопристанському та Каланчацькому районах.
На жаль, на місцях належним чином не контролюється повнота сплати за оренду землі. Через безоплатне користування землею бюджети рівних рівнів втратили майже 300 тис.грн. Деякі бюджетні установи не по-господарськи витрачають фінанси та використовують майно. Зафіксовано й непоодинокі недоліки при нарахуванні та виплаті зарплати в Каховському, Новотроїцькому районах. Не за цільовим призначенням витрачено понад 168 тис.грн. Каховською міською радою при будівництві школи № 5.
За допущені прорахунки у веденні бухгалтерського обліку на 127 посадовців складено адміністративні протоколи загалом на суму понад 21 тис.грн., а правоохоронним органам надано матеріали 38 ревізій на суму понад 4,5 млн.грн. Також застосовано 18 фінансових санкцій про зупинення операцій з бюджетними грошима та зменшення асигнувань на суму нецільового витрачання фінансів у сумі понад 144 тис.грн.
Результати ревізій повідомлено обласним раді та адміністрації, органам місцевих влади та самоврядування. Усунення виявлених порушень ретельно відстежується. Протягом 2007 року ревізори КРУ теж проінспектують 7 інших районів Херсонщини.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей