Хто буде «сторожем»?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Хто буде «сторожем»?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ХТО БУДЕ „СТОРОЖЕМ”?

В кожному районі Херсона за рахунок місцевого бюджету функціонують територіальні центри по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, які потребують допомоги.
Не завжди кошти місцевої громади спрямовуються за призначенням. Ревізія Комсомольського територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян показала: до штату установи була введена посада сторожа. Проте зарахований на цю посаду працівник до роботи сторожем в територіальному центрі безпосередньо не залучався, і фактично потреби не було. Водночас „сторожем” виконувалися обов’язки, що стосуються діяльності виконкому Комсомольської районної ради. Вказане порушення призвело до необґрунтовано виплаченої заробітної плати за рахунок коштів Центру в сумі близько 14 тисяч грн. та зайвого перерахування внесків до державних цільових фондів в сумі 5 тисяч грн.
Крім того, згідно з діючим законодавством територіальний центр не уповноважений безоплатно обслуговувати пенсіонерів, які мають працездатних дітей, або діти яких постійно мешкають за межами міста. При цьому, в разі взяття такої групи громадян на обслуговування, передбачено оплату за послуги в розмірі 5% від отримуваної пенсії цих пенсіонерів, якщо їх пенсія більша за мінімальну. Зазначені кошти є компенсацією територіального центру та направляються на розвиток відділень соціальної допомоги, забезпечення потреб малозабезпечених громадян. Однак упродовж трьох років Комсомольський територіальний центр обслуговував близько 40 таких осіб, внаслідок чого недоотримано власних надходжень за послуги, які повинні надаватися на платній основі в сумі 10 тисяч грн.
Тому на посадових осіб підконтрольного об’єкту складено три протоколи про допущені адміністративні правопорушення, а матеріали ревізії передані районній прокуратури. Також подано Позовну заяву до Господарського суду на відшкодування збитків, нанесених бюджетній установі.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість