Хто буде «сторожем»?

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Хто буде «сторожем»?

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 ноя 2007, 13:55

ХТО БУДЕ „СТОРОЖЕМ”?

В кожному районі Херсона за рахунок місцевого бюджету функціонують територіальні центри по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, які потребують допомоги.
Не завжди кошти місцевої громади спрямовуються за призначенням. Ревізія Комсомольського територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян показала: до штату установи була введена посада сторожа. Проте зарахований на цю посаду працівник до роботи сторожем в територіальному центрі безпосередньо не залучався, і фактично потреби не було. Водночас „сторожем” виконувалися обов’язки, що стосуються діяльності виконкому Комсомольської районної ради. Вказане порушення призвело до необґрунтовано виплаченої заробітної плати за рахунок коштів Центру в сумі близько 14 тисяч грн. та зайвого перерахування внесків до державних цільових фондів в сумі 5 тисяч грн.
Крім того, згідно з діючим законодавством територіальний центр не уповноважений безоплатно обслуговувати пенсіонерів, які мають працездатних дітей, або діти яких постійно мешкають за межами міста. При цьому, в разі взяття такої групи громадян на обслуговування, передбачено оплату за послуги в розмірі 5% від отримуваної пенсії цих пенсіонерів, якщо їх пенсія більша за мінімальну. Зазначені кошти є компенсацією територіального центру та направляються на розвиток відділень соціальної допомоги, забезпечення потреб малозабезпечених громадян. Однак упродовж трьох років Комсомольський територіальний центр обслуговував близько 40 таких осіб, внаслідок чого недоотримано власних надходжень за послуги, які повинні надаватися на платній основі в сумі 10 тисяч грн.
Тому на посадових осіб підконтрольного об’єкту складено три протоколи про допущені адміністративні правопорушення, а матеріали ревізії передані районній прокуратури. Також подано Позовну заяву до Господарського суду на відшкодування збитків, нанесених бюджетній установі.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей