Махінації з коштами

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Махінації з коштами

Сообщение Прес-служба КРУ » 12 ноя 2007, 10:34

„ЛІВІ” ГРОШІ

Позапланова ревізія Херсонського обласного наркологічного диспансеру, там виявила незаконних видатків на суму 15 тис.грн. Тож бухгалтерський облік та фінансова звітність велися в даній установі з чималими прорахунками.
Безпідставне списання завищених сум на особові рахунки бухгалтерів диспансеру повністю розкрито. Адже неодноразово на особові рахунки, відкриті в одному із банків, бухгалтерські працівники нараховувалася „ліва” зарплата. Бухгалтерія установи хитромудро ховала від керівника диспансеру безпідставні фінансові операції. Приміром, надмірно зараховано майже 15 тис.грн. на особові пластикові картки, які в подальшому списані на трьох бухгалтерів установи. Бухгалтери сподівалися, що махінацій ніхто не побачить і їм ніколи не доведеться відповідати за такі неправомірні дії.
Зафіксовано й безпідставне списання безготівкових сум. Так, зведені відомості оформлені із завищенням сум нарахованих зарплат. Впродовж 2005-2006 років кілька бухгалтерів „від Бога” отримали по кілька тисяч гривень. Після ревізії КРУ такі гроші довелося повернути.
Ревізія виявила й прорахунки в нарахуванні доплат за складність та напруженість праці, факти зайвого перерахування внесків державним цільовим фондам.
За порушення фіндисципліни двом посадовцям надано адмінпротоколи.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей