"Засівали" ЛАНИ на папері

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

"Засівали" ЛАНИ на папері

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Ревізори КРУ відповідно до постанов Кабінету Міністрів України беруть участь у роботі комісій з питань підтримки агропромислового комплексу.
У Скадовському районі найбільше уникли витрачанню незаконних видатків бюджетних фінансів серед сільгосппідприємств, які мають право на отримання державної підтримки на 1 га посівів озимих культур (постанова КМУ від 21 лютого 2007 року № 256). За підсумками роботи комісії попереджено виділення незаконних сум по 7 підприємствах на загальну суму близько 162 тис.грн. Приміром, СТОВ “Восход” –. внаслідок того, що підприємство подало заявку на одержання понад 115 тис.грн, хоча при цьому „забуло” про існуючу більш як півроку прострочену заборгованість перед державним і місцевими бюджетами. Після обстеження посівів інших 6 підприємств не допущено безпідставне витрачання 46,6 тис.грн. Адже на окремих площах зустрічалися поодинокі рослини або взагалі були відсутніми.
Ревізори запобігли й незаконному витрачанню грошей по одному сільськогосподарському підприємству в сумі 7,5 тис.грн. у вигляді часткової компенсації вартості мінеральних добрів вітчизняного виробництва. Попереджено незаконну виплату коштів з причини того, що підприємство знову ж таки має прострочену більш як півроку заборгованість перед державною і місцевими скарбницями.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей