"Засівали" ЛАНИ на папері

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

"Засівали" ЛАНИ на папері

Сообщение Прес-служба КРУ » 16 ноя 2007, 09:43

Ревізори КРУ відповідно до постанов Кабінету Міністрів України беруть участь у роботі комісій з питань підтримки агропромислового комплексу.
У Скадовському районі найбільше уникли витрачанню незаконних видатків бюджетних фінансів серед сільгосппідприємств, які мають право на отримання державної підтримки на 1 га посівів озимих культур (постанова КМУ від 21 лютого 2007 року № 256). За підсумками роботи комісії попереджено виділення незаконних сум по 7 підприємствах на загальну суму близько 162 тис.грн. Приміром, СТОВ “Восход” –. внаслідок того, що підприємство подало заявку на одержання понад 115 тис.грн, хоча при цьому „забуло” про існуючу більш як півроку прострочену заборгованість перед державним і місцевими бюджетами. Після обстеження посівів інших 6 підприємств не допущено безпідставне витрачання 46,6 тис.грн. Адже на окремих площах зустрічалися поодинокі рослини або взагалі були відсутніми.
Ревізори запобігли й незаконному витрачанню грошей по одному сільськогосподарському підприємству в сумі 7,5 тис.грн. у вигляді часткової компенсації вартості мінеральних добрів вітчизняного виробництва. Попереджено незаконну виплату коштів з причини того, що підприємство знову ж таки має прострочену більш як півроку заборгованість перед державною і місцевими скарбницями.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя