Стипендія - 8 тисяч

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Стипендія - 8 тисяч

Повідомлення Прес-служба КРУ »

За підсумками ревізій трьох професійно-технічних навчальних закладах міста Нова Каховка встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 432 тисячі гривень, недоотримання державним бюджетом та фізичними особами суми понад 14 тисяч гривень. Інші порушення фінансової дисципліни зафіксовано на суму майже 60 тисяч гривень.
В Новокаховському професійному ліцеї встановлено факт безоплатної передачі ліцеєм до виконавчого комітету Новокаховської міської ради майна державної власності, а саме: 5-поверхового гуртожитку на суму майже 390 тисяч гривень з порушенням вимог законодавчих актів, яке в подальшому вигідно продано міськвиконкомом приватному підприємству за 1,5 мільйони гривень для реконструкції гуртожитку під квартири.
В ході інспектування в усіх установах виявлені порушення з питань оплати праці, безпідставного списання палива, невідображення за даними бухгалтерського обліку заборгованості, заниження вартості майна та лишки окремих товарно-матеріальних цінностей.
У професійно-технічному училищі №14 зафіксовано випадки зайвого нарахування стипендії та матеріальної допомоги окремим учням на суму майже 10 тисяч гривень, а деяким студентам стипендія та матеріальна допомога недонараховувался або не нараховувалася взагалі, що призвело до недоотримання дітьми коштів в сумі понад 8 тисяч гривень.
В Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї витрачено частину бюджетних коштів понад наявну потребу, що призвело до безпідставного їх використання на суму понад 11 тисяч гривень.
По всіх закладах профтехосвіти КРУ попереджено здійснення незаконних видатків коштів державної казни, а саме на виплату надбавки за вислугу років педагогічним працівникам у розмірі понад 44 тисячі гривень.
За результатами контрольних заходів 7 посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Матеріали проведених ревізій передано до правоохоронним органам міста.
Ревізорами забезпечено майже 100-відсоткове усунення встановлених порушень чинного законодавства.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей