З блокноту контролерів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

З блокноту контролерів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Торік у Бериславському районі бюджети всіх рівнів могли б збагатитися більш ніж мільйоном гривень у разі ефективного використання земельних площ сільськогосподарського призначення. В цьому ж районі використання земельних паїв громадян, за наявності бажаючих орендувати наділи, принесло б казні ще близько 400 тис.грн. Якби наявні землі Бериславської міської ради орендувалися повністю, тоді б скарбниця поповнилася ще майже на 344 тис.грн. І подібних прикладів зафіксовано по області вдосталь. Раківська, Зміївська, Високівська та Новорайська сільради за відсутності договорів оренди не забезпечили отримання доходів казною в сумі майже 28 тис.грн.
Несвоєчасно вносилися до договорів оренди розміри орендної плати деякими органами місцевого самоврядування. Як наслідок деякі органи місцевого самоврядування не забезпечили скарбницю „земельними” сумами. Несвоєчасно вносила зміни до орендних договорів Любимівська сільрада Каховського району, що призвело до недоотримання казною майже 17 тис.грн.

Робота ревізорів нагадує детективну історію або захоплююче оповідання про „ліві” кошти, завуальовані між стосами бухгалтерської документації. Не є таємницею, що сфера освіти та культури витрачає державні кошти з фінансовими прорахунками, що підтвердило інспектування 24 об’єктів контролю та проведення 96 зустрічних звірок.
Тільки за 7 місяців 2007 року КРУ зафіксувало на всіх об’єктах фінансові прорахунки. Підконтрольними об’єктами області проведено незаконних витрат на суму понад 2,5 млн.грн., з них нецільове витрачання державних коштів встановлено на суму понад мільйон гривень, порушень фінансової дисципліни, які не призвели до втрат - 16,5 млн. грн.
За порушення бюджетного законодавства у 69 випадках застосовано фінансові санкції: зменшено бюджетних призначень та зупинено операцій з бюджетними коштами. Вжитими заходами усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2 млн.грн., в тому числі зменшено бюджетних призначень на суму майже 475 тис.грн.
На посадових осіб за підсумками інспектування складено 47 протоколів про адмінправопорушення. В ході усунення недоліків, встановленими контрольними заходами, прийнято 36 управлінських рішень. Так, до адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 77 винних посадовців.
Розглядалися звернення громадян.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей