НА ЗОРІ КОМУНАЛЬНОГО РОЗКВІТУ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

НА ЗОРІ КОМУНАЛЬНОГО РОЗКВІТУ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Подача води, тепла та газу можливі в разі чіткої організації ведення оперативно-технічного й бухгалтерського обліку. Нинішнього року ревізори Генічеського району, обревізувавши комунальні підприємства - КП «Комунсервіс» Щасливцівської та МГП «Шанс» Стрілківської сільрад, встановили фінансових порушень на суму понад 370 тисяч гривень.
КРУ констатує: на низькому рівні - якість управлінських рішень, відсутній належний системний контроль з боку органів, уповноважених управляти комунальним майном. Адже зафіксовано випадки невірного нарахування зарплати, сплати коштів за завищені обсяги виконаних будівельних робіт, понаднормового списання бензину, заниження вартості комунального майна, придбання товарно-матеріальних цінностей без проведення передбачених чинним законодавством тендерних процедур.
Отримання грошей за надані послуги є основним джерелом доходів комунальних підприємств, і вона має покривати всі їх фактичні видатки. А відтак, не відповідає сьогоденню якість наданих споживачам комунальних послуг та достовірність фактичних витрат, понесених комунальниками.
Завдяки пред’явленим КРУ вимогам та реагуванню з боку керівників комунальних підприємств, порушення з ведення бухобліку усуваються під час проведення ревізій. До речі, за умов своєчасного прийняття рішень керівниками органів місцевого самоврядування, уповноваженими управляти фінансовими та матеріальними ресурсами, комунальні підприємства спроможні поліпшити фінансову картину і підвищити ефективність управління майном та обіговими коштами. Крім того, виходячи з реальних можливостей, підприємства можуть в подальшому надавати додаткові платні послуг, що збільшуватиме їхні надходження.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 3 гостей