ЗЕМЛІ ВИСТАЧАЄ, ДОХОДИ ЗРОСТАЮТЬ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ЗЕМЛІ ВИСТАЧАЄ, ДОХОДИ ЗРОСТАЮТЬ

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 дек 2007, 12:49

Херсонщина має неоціненне багатство – землю. Продуктивні ґрунти таврійського краю складають дві третини її території. Тож чи можуть громади вміло та ефективно використовувати земельні ресурси?
Аудитори КРУ опитали анкетуванням 332 працівника органів місцевої влади та самоврядування, в тому числі посадовців, що мають пряме відношення до сфери управління земельними ресурсами. Виявилося, громадська думка співпадає в багатьох позиціях з підсумками аудиторських досліджень.
Державні аудитори констатують: аби покращити стан фінансування заходів земельної реформи, досягти запланованих цілей, доцільно спрямувати більш ніж 108 млн.грн. на виконання програми. У кожному другому з 697 населених пунктів загальною площею понад 90 тис. га проведено грошову оцінку земель. Проте лише на 100 відсотків грошова оцінка населених пунктів розроблена та затверджена тільки у третини районів Херсонщини.
10 з 18 заходів регіональної програми розвитку земельної реформи покладено на територіальні громади. Так, нинішнього року не менше 80 відсотків загального обсягу фінансування спрямовуватиметься на наведення порядку в оцінці та обліку земельних ділянок разом з оновленням планово-картографічного матеріалу. Водночас механізм співпраці виконавців з органом який контролює її хід відсутній.
Як показав аналіз затрат, понесених на фінансування заходів земельної реформи, обсяг потреби в коштах не відповідав запланованим витратам. Інвентаризація та грошова оцінка земель сільгосппризначення продовжуватиметься. З року в рік бюджетні надходження від використання земельних ресурсів збільшуються.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей