ЗЕМЛІ ВИСТАЧАЄ, ДОХОДИ ЗРОСТАЮТЬ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ЗЕМЛІ ВИСТАЧАЄ, ДОХОДИ ЗРОСТАЮТЬ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Херсонщина має неоціненне багатство – землю. Продуктивні ґрунти таврійського краю складають дві третини її території. Тож чи можуть громади вміло та ефективно використовувати земельні ресурси?
Аудитори КРУ опитали анкетуванням 332 працівника органів місцевої влади та самоврядування, в тому числі посадовців, що мають пряме відношення до сфери управління земельними ресурсами. Виявилося, громадська думка співпадає в багатьох позиціях з підсумками аудиторських досліджень.
Державні аудитори констатують: аби покращити стан фінансування заходів земельної реформи, досягти запланованих цілей, доцільно спрямувати більш ніж 108 млн.грн. на виконання програми. У кожному другому з 697 населених пунктів загальною площею понад 90 тис. га проведено грошову оцінку земель. Проте лише на 100 відсотків грошова оцінка населених пунктів розроблена та затверджена тільки у третини районів Херсонщини.
10 з 18 заходів регіональної програми розвитку земельної реформи покладено на територіальні громади. Так, нинішнього року не менше 80 відсотків загального обсягу фінансування спрямовуватиметься на наведення порядку в оцінці та обліку земельних ділянок разом з оновленням планово-картографічного матеріалу. Водночас механізм співпраці виконавців з органом який контролює її хід відсутній.
Як показав аналіз затрат, понесених на фінансування заходів земельної реформи, обсяг потреби в коштах не відповідав запланованим витратам. Інвентаризація та грошова оцінка земель сільгосппризначення продовжуватиметься. З року в рік бюджетні надходження від використання земельних ресурсів збільшуються.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей