Бюджетні гроші ПРОТИ марнотратства

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Бюджетні гроші ПРОТИ марнотратства

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 дек 2007, 16:27

Інформації про фінансові та майнові прорахунки комунальників, територіальних громад та інших бюджетних установ і організацій одержує ГоловКРУ з усіх регіонів держави. Не є винятком і Херсонщина.

Комунальне підприємство „Херсонміськсвітло” чомусь не збільшило по бухгалтерському обліку вартість об’єктів зовнішнього освітлення та світлофорних одиниць після їх реконструкції та модернізації, що призвело до заниження їх в обліку в сумі понад 611 тис.грн. У Херсоні за відсутності бюджетних призначень витрачено понад 30 тис.грн. на придбання твердого палива, а не скрапленого газу.
Новозбур’ївська сільрада Голопристанського району теж отримала обов’язкові вимоги з недопущення порушень бюджетного законодавства при витрачанні коштів, притягнення винних осіб до відповідальності. Серед чималого переліку виявлених фінансових прорахунків на загальну суму майже 50 тис.грн. – прорахунки у зарахуванні до місцевої скарбниці обов’язкових платежів, прорахунки з визначення посадових окладів та недоліки у витрачанні підзвітних коштів, факти нецільового спрямування бюджетних сум, понаднормове списання матеріальних цінностей, випадки завищення в кошторисі потреби у бюджетних грошах тощо. Павлівська сільрада Чаплинського району несвоєчасно провела індексацію зарплат та грошового забезпечення працівників, котрі недоотримали понад 7 тис.грн. Радянська сільрада Білозерського району витратила необґрунтовано 30 тис.грн. на утримання транспортних засобів.
Новій Каховці з казни зайво виплачено місцевим підприємствам-надавачам комунальних та транспортних послуг кошти в сумі близько 50 тис.грн., у Каховці – понад 22 тис.грн. Одна з окружних виборчих комісій не за цільовим призначенням витратила понад 47 тис.грн. на утримання транспортних засобів. Конструкторське бюро „Ізумруд” завищило активи підприємства на третину мільйона гривень по бухгалтерії.
Аби запобігти таким фінансовим порушенням, територіальні підрозділи КРУ в районах і містах вживають невідкладні заходи з упередження бухгалтерських недоліків у подальшому та відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей