Бюджетні гроші ПРОТИ марнотратства

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Бюджетні гроші ПРОТИ марнотратства

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Інформації про фінансові та майнові прорахунки комунальників, територіальних громад та інших бюджетних установ і організацій одержує ГоловКРУ з усіх регіонів держави. Не є винятком і Херсонщина.

Комунальне підприємство „Херсонміськсвітло” чомусь не збільшило по бухгалтерському обліку вартість об’єктів зовнішнього освітлення та світлофорних одиниць після їх реконструкції та модернізації, що призвело до заниження їх в обліку в сумі понад 611 тис.грн. У Херсоні за відсутності бюджетних призначень витрачено понад 30 тис.грн. на придбання твердого палива, а не скрапленого газу.
Новозбур’ївська сільрада Голопристанського району теж отримала обов’язкові вимоги з недопущення порушень бюджетного законодавства при витрачанні коштів, притягнення винних осіб до відповідальності. Серед чималого переліку виявлених фінансових прорахунків на загальну суму майже 50 тис.грн. – прорахунки у зарахуванні до місцевої скарбниці обов’язкових платежів, прорахунки з визначення посадових окладів та недоліки у витрачанні підзвітних коштів, факти нецільового спрямування бюджетних сум, понаднормове списання матеріальних цінностей, випадки завищення в кошторисі потреби у бюджетних грошах тощо. Павлівська сільрада Чаплинського району несвоєчасно провела індексацію зарплат та грошового забезпечення працівників, котрі недоотримали понад 7 тис.грн. Радянська сільрада Білозерського району витратила необґрунтовано 30 тис.грн. на утримання транспортних засобів.
Новій Каховці з казни зайво виплачено місцевим підприємствам-надавачам комунальних та транспортних послуг кошти в сумі близько 50 тис.грн., у Каховці – понад 22 тис.грн. Одна з окружних виборчих комісій не за цільовим призначенням витратила понад 47 тис.грн. на утримання транспортних засобів. Конструкторське бюро „Ізумруд” завищило активи підприємства на третину мільйона гривень по бухгалтерії.
Аби запобігти таким фінансовим порушенням, територіальні підрозділи КРУ в районах і містах вживають невідкладні заходи з упередження бухгалтерських недоліків у подальшому та відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей