15 років РЕВІЗОРУ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

15 років РЕВІЗОРУ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Незалежна держава
15 років РЕВІЗОРУ

Від дня прийняття Верховною Радою Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» 26 січня минає 15 років. КРУ активно співпрацює з органами державної влади та самоврядування, податковою службою та правоохоронними органами.У витоків районної контрольно-ревізійної служби Нижньосірогозького району - Антоніна Громцева.
Кор.: Антоніно Анатоліївно, по перше, хочу привітати Вас і Ваших колег з професйною датою, побажати здоров»я, успіхів у роботі, щастя і добробуту і прошу відповісти на ряд запитань. Яких змін зазнала служба за період свого існування?
А.А.: Пригадую, раніше проводили безмежну кількість перевірок і ревізій, особливо за дорученням правоохоронних органів. Багато перевірок стосувалося дослідження окремих питань діяльності об’єктів контролю. Впродовж останніх років мінився порядок дій, починаючи з планування інспектування та закінчуючи його спрямованістю. Уникаємо одно-дводенних первірок, які в остаточному підсумку не забезпечують належного контролю за станом збереження і використанням фінансів та майна.
Змінилися й завдання відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України. Так, якщо раніше при проведенні ревізій та перевірок ми констатували факт порушення і інформували про нього органи влади, то сьогодні маємо змогу аналізувати ефективність використання бюджетних коштів та майна, узагальнювати системні порушення та надавати пропозиції щодо шляхів їх усунення. Наприклад, за пропозиціями відділу впродовж 2007 року головою райдержадміністрації прийнято 3 розпорядження про зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни в районі. Попереду - проведення аудиту фінансової діяльності підприємств і організацій. Такий підхід покращуватиме економічні показники в їх роботі. Крім того, застосовуватимуться нові методики при проведенні ревізій виконання місцевих бюджетів, враховуючи їх перехід на казначейське обслуговування.
Ревізорам сьогодні надано законодавче право на звернення органів Служби до суду в інтересах держави та застосування фінансових санкцій.
Кор.: Які здобутки вартових?
А.А.: Насамперед, відбулося зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни серед бюджетних установ району та, загалом. Керівники своєчасно виконують поставлені законні вимоги щодо усунення виявлених недоліків і порушень. Про це свідчать результати контрольно-ревізійної роботи за минулий рік. Так, під час ревізій, проведених ревізій в 2007 році, виявлено фінансових порушень, що призвели до збитків на суму 120 тис. гривень, у тому числі –недоотримано фінансових ресурсів по спеціальному фонду понад 5 тис. грн. та не донараховано заробітної плати працівникам перевірених установ майже 12 тис.грн., нецільове використання бюджетних коштів склало 30 тис. грн. та незаконні витрати коштів та майна становлять 73 тис.грн. За допущенні порушення на посадових осіб об’єктів контролю складено 25 протоколів про адміністративні правопорушення. Матеріали всіх ревізій передано до прокуратури району.
Користуючись нагодою, хотіла б привітати колег і побажати передусім міцного здоров’я, успіхів, професійних досягнень, добробуту в родинах.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Google [пошуковий робот] і 0 гостей