СЛУЖИТИ ІНТЕРЕСАМ ХЕРСОНЩИНИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

СЛУЖИТИ ІНТЕРЕСАМ ХЕРСОНЩИНИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Обґрунтовані цифри

СЛУЖИТИ ІНТЕРЕСАМ ХЕРСОНЩИНИ

У 2007 році ревізори КРУ в межах наданих їм прав та повноважень на майже 500 підприємствах, установах і організаціях Херсонщини виявили порушень фінансового законодавства на суму понад 136 млн.грн. Наразі усунуто фінансових порушень та відшкодовано збитків на суму близько 111 млн.грн. До дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 360 осіб, 5 посадовців звільнено з займаних посад.

Завдання було не з простих: упередити майнові прорахунки, фінансові втрати, нецільове витрачання коштів, налагодити бухгалтерський облік відповідно до чинного законодавства, сприяти налагодженню підконтрольними об’єктами дієвої системи внутрішнього фінансового контролю. Значна увага - оптимальному розподілу та обґрунтованому витрачанню всіх без виключення бюджетних грошей.

Завдяки взаємодії ревізорів з правоохоронними органами Херсонщина активно протидіяла розкраданню державного і муніципального майна. А місцева влада та самоврядування разом з фінансовими інспекторами забезпечили фінансовий порядок в регіоні. Проведено 6 комплексних ревізій виконання районних бюджетів Білозерського, Бериславського, Високопільського, Каховського, Скадовського районів та казни міста Нова Каховка. При цьому обсяги виявлених фінансових прорахунків склали понад 10 млн.грн. Всього ж 755 інформацій направлено місцевим органам влади та самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, прийнято понад тисячу управлінських рішень.

Впродовж минулого року зафіксовано порушень з обліку та використання комунального майна на загальну суму 49,5 млн.грн.

При перевірці закладів професійно-технічної освіти з обсягом фінансування понад 73 млн. грн встановлено порушень фінансової дисципліни в сумі понад 7 млн.грн. Інспектуванням 22 центрів зайнятості виявлено фінансових порушень загалом на сотні тисяч гривень.

Контрольні заходи показали незаконне витрачання понад 2 млн.грн, на ліквідацію заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуг водопостачання та водовідведення. Перевірялося й питання правильності витрачання місцевими бюджетами субвенцій та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та соціальних виплат малозабезпеченим верствам населення в містах і районах області. Сума порушень при цьому склала майже третину мільйона гривень.

За наслідками системного інспектування підконтрольних об’єктів з питань дотримання тендерного законодавства виявлено фінансових прорахунків загалом на суму 7,7 млн грн.

Обґрунтовано доведено фінансові порушення на загальну суму близько 5 мільйонів серед дочірніх підприємств ДАК „Хліб України”. Окремий напрям інспектування – обрахування збитків від самовільних рубок полезахисних насаджень на загальну суму понад 123 тис.грн. Цього можна було б уникнути, якби лісосмуги та протиерозійні ліси Херсонщини мали конкретного господаря. КРУ перед місцевою владою ініціювало проведення інвентаризації полезахисних насаджень.

Значна увага приділялася контролю за використанням коштів, направлених на підтримку сільськогосподарських товаровиробників. Ревізори брали участь в роботі комісій по розподілу коштів у вигляді адресної підтримки аграріям. Як результат, в 102 випадках ревізори попередили безпідставне розпорошення близько 1,4 млн. гривень фінансової підтримки, наданої на підтримку сільгоспвиробників області.

У 265 випадках КРУ застосовано фінансові санкції через призупинення бюджетних асигнувань, операцій з коштами та зменшення призначень. Правоохоронні органи за матеріалами ревізій порушили 38 кримінальних справ. До адмінвідповідальності притягнуто 862 посадовця у вигляді штрафів. Судам передано 125 протоколів за порушення бюджетного та тендерного законодавства, пред’явлено 155 цивільних позовів на загальну суму на 4,4 млн.грн. Перед органами прокуратури та підконтрольними об’єктами ініційовано 189 позовів щодо усунення фінансових порушень!
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей