26 СІЧНЯ - ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

26 СІЧНЯ - ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

26 СІЧНЯ - ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ СЛУЖБИ


ШАНОВНІ ВАРТОВІ СУСПІЛЬНОГО ДОБРА! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ КРУ!

МИНУЛО 15 РОКІВ З ЧАСУ ПРИЙНЯТТЯ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ЗАКОНУ «ПРО ДЕРЖАВНУ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНУ СЛУЖБУ В УКРАЇНІ», НА ЯКУ ПОКЛАДЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ.
ЗА ТРИ ОСТАННІ РОКИ РЕВІЗОРИ ХЕРСОНЩИНИ ПРОВЕЛИ ДВІ ТИСЯЧІ КОНТРОЛЬНИХ ЗАХОДІВ, ВСТАНОВИШИ ФІНАНСОВИХ ПОРУШЕНЬ НА СУМУ БІЛЬШЕ 300 МЛН.ГРН. ЗА ПІДСУМКАМИ 2007 РОКУ РЕВІЗОРИ КРУ В ОБЛАСТІ ПО РЕЙТИНГОВІЙ ОЦІНЦІ ПОКАЗНИКІВ РОБОТИ ПОСІЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ СЕРЕД РЕГІОНАЛЬНИХ ОРГАНІВ КРУ ПО УКРАЇНІ.
ПЛІДНІЙ РОБОТІ ВАРТОВИХ СПРИЯЛИ ОБЛАСНІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ І РАДА, МІСЦЕВА ВЛАДА ТА ОРГАНИ САМОВРЯДУВАННЯ. КРУ ТІСНО СПІВПРАЦЮЄ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ, ГОСПОДАРСЬКИМ ТА АПЕЛЯЦІЙНИМ СУДАМИ.
РОЗВИВАЄТЬСЯ Й ВЗАЄМОДІЯ З ПІДРОЗДІЛАМИ ВНУТРІШНЬОГО ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ УСТАНОВ. ТОРІК ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ НИМИ ВТРИЧІ БІЛЬШЕ ВСТАНОВЛЕНО ФІНАНСОВИХ ПОРУШЕНЬ НІЖ У 2006 РОЦІ.

ЩАСТЯ І ЗДОРОВ’Я ВАМ І ВАШИМ РОДИНАМ, УСПІХІВ НА БЛАГО РІДНОЇ ДЕРЖАВИ, ГРОМАДИ ОБЛАСТІ!

КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Google [пошуковий робот] і 0 гостей