ПРОТИ НЕДБАЛОСТІ - 15 РОКІВ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ПРОТИ НЕДБАЛОСТІ - 15 РОКІВ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

УРЯД довіряє

ПРОТИ НЕДБАЛОСТІ - 15 РОКІВ

Півтора десятиліття тому Верховна Рада прийняла Закон про державну контрольно-ревізійну службу, яка відіграє суттєву роль у стабілізації економіки держави, у зміцненні фінансової дисципліни, протидіє різним порушенням та зловживанням. КРУ забезпечує всебічний комплексний фінансовий контроль. За результатами роботи контролерів приймаються рішення відносно фінансової безпеки держави.
Контролери-ревізори допомагають органам влади і самоврядування управляти господарською діяльністю, сприяючи тим самим реалізації положень Конституції. Ревізори упереджують, виявляють, усувають порушення чинного законодавства. Не випадково на емблемі Державної контрольно-ревізійної служби зображені ключ, щит, ріг достатку , меч , що символізують захист фінансових інтересів Держави, її добробут.
За три останні роки КРУ в Херсонській областіобласті повернули до державної скарбниці понад 247 млн.грн. Минулого року на чверть мільйона гривень задоволено адміністративних позовів на користь Держави. Значний тягар нелегкої, відповідальної праці забезпечують жінки, адже їх у колективі переважна більшість. Молоді в КРУ- майже половина. Кожен другий фахівець працює в КРУ понад 5 років. За підсумками минулого року контрольно-ревізійне управління Херсонщини по рейтинговій оцінці показників роботи посіло друге місце серед регіональних Служби по Україні. Попереду у ревізорів багато відповідальної роботи державної ваги.
Щастя вартовим фінансової системи, здоров’я їх родинам, успіхів у подальшій роботі!
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

У неділю, 27 січня, о 13.10 на „Першому Національному каналі” буде продемонстровано документальний фільм „Контрольна робота” до 15-ої річниці з часу прийняття Закону „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні”.
Сьогодні, 25 січня о 20.30 на обласному телебаченні „Скіфія” в програмі „Таврійські новини” буде показано сюжет про діяльність КРУ Херсонщини.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість