Привласнення коштів?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Привласнення коштів?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Привласнення коштів?


ПОЗАКАСОВІ ГРОШИЩА

Суттєві зауваження державних контролерів - до фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Збур’ївської сільради Голопристанського району, що забезпечує водопостачанням місцеве населення. КРУ встановлено фінансових порушень в сумі понад 61 тис.грн.

Виявлено й нестачу грошових коштів з надання селянам послуг по водопостачанню. Зокрема, до каси підприємства не була оприбуткована зібрана з людей виручка. Ревізори КРУ, перевіривши відомості, надані відповідальними особами про збір коштів з населення з сумою оприбуткованих по касі грошей. Отже, виявлено нестачу грошей в сумі близько 10 тис.грн. Відповідальні за збір грошей пояснили: з зібраної суми витрачено 5 тис.грн. на зарплату за згодою та усною домовленістю з сільрадою. Решту особисто передано сільському голові. Виявлено розбіжності із загальною сумою оприбуткованою виручки в розмірі понад тисячу гривень. Нестачу в ході ревізії частково погашено в сумі близько 4 тис.грн. Понад 23 тис.грн. рада перерахувала одній із херсонських товарних бірж, з яких більша частина пішла на придбання основних засобів та сплату брокерських послуг, а кошти безпідставно списано на витрати установи. Крім того, сільська скарбниця через прорахунки при відчуженні комунального майна недооотримала 11,5 тис.грн. шляхом його ліквідації та продажу. На 15 тис.грн. поновлено вартість основних засобів, переданих на баланс даного органу самоврядування.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей