Привласнення коштів?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Привласнення коштів?

Сообщение Прес-служба КРУ » 19 фев 2008, 16:11

Привласнення коштів?


ПОЗАКАСОВІ ГРОШИЩА

Суттєві зауваження державних контролерів - до фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Збур’ївської сільради Голопристанського району, що забезпечує водопостачанням місцеве населення. КРУ встановлено фінансових порушень в сумі понад 61 тис.грн.

Виявлено й нестачу грошових коштів з надання селянам послуг по водопостачанню. Зокрема, до каси підприємства не була оприбуткована зібрана з людей виручка. Ревізори КРУ, перевіривши відомості, надані відповідальними особами про збір коштів з населення з сумою оприбуткованих по касі грошей. Отже, виявлено нестачу грошей в сумі близько 10 тис.грн. Відповідальні за збір грошей пояснили: з зібраної суми витрачено 5 тис.грн. на зарплату за згодою та усною домовленістю з сільрадою. Решту особисто передано сільському голові. Виявлено розбіжності із загальною сумою оприбуткованою виручки в розмірі понад тисячу гривень. Нестачу в ході ревізії частково погашено в сумі близько 4 тис.грн. Понад 23 тис.грн. рада перерахувала одній із херсонських товарних бірж, з яких більша частина пішла на придбання основних засобів та сплату брокерських послуг, а кошти безпідставно списано на витрати установи. Крім того, сільська скарбниця через прорахунки при відчуженні комунального майна недооотримала 11,5 тис.грн. шляхом його ліквідації та продажу. На 15 тис.грн. поновлено вартість основних засобів, переданих на баланс даного органу самоврядування.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость