У керма громади

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У керма громади

Повідомлення Прес-служба КРУ »

У керма громади

З легким паром, фінанси!

За результатами ревізії КРУ виявило ряд фінансових порушень в управлінні комунальної власності Херсонської міської ради на загальну суму 239 тис. грн. за період з жовтня 2005 по січень 2007 року.
В даній структурі безпідставно виплачено премій та матеріальної допомоги без розпоряджень міського голови в сумі понад 71 тис. грн. Керівництвом управління проведено оплату праці сторонніх фізичних осіб за трудовими угодами, котрі виконували роботу, пов’язану з проведенням інвентаризації комунального майна. Необхідно відзначити, що в структурі управління вже є відділ договірних відносин, інвентаризації та використання комунального майна. Таким чином, позаштатні „дублери” необґрунтовано одержали з міської казни майже 6,5 тис. грн.
А комунальне підприємство „Сервіс - опт”, котре рішенням сесії міськради з січня 2005 року має право бути орендодавцем, застосовувало до орендарів менші розміри ставок, ніж передбачено рішенням сесії міської ради № 166. Отже, втрати бюджету склали майже 24 тис. грн. Казна також недоотримала понад 109 тис. грн. з причини того, що від орендарів надходила плата за заниженими ставками у 59 випадках.
З муніципального „досвіду”: міськрада оформила право власності лише на 60,2 кв. лазні по вул. Жовтневої революції,51. Насправді ж управління комунальної власності „зуміло” надати в оренду 1187 кв м даного майнового комплексу.
Про виявлені під час ревізії порушення повідомлено обласній прокуратурі.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей