У керма громади

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

У керма громади

Сообщение Прес-служба КРУ » 03 мар 2008, 10:47

У керма громади

З легким паром, фінанси!

За результатами ревізії КРУ виявило ряд фінансових порушень в управлінні комунальної власності Херсонської міської ради на загальну суму 239 тис. грн. за період з жовтня 2005 по січень 2007 року.
В даній структурі безпідставно виплачено премій та матеріальної допомоги без розпоряджень міського голови в сумі понад 71 тис. грн. Керівництвом управління проведено оплату праці сторонніх фізичних осіб за трудовими угодами, котрі виконували роботу, пов’язану з проведенням інвентаризації комунального майна. Необхідно відзначити, що в структурі управління вже є відділ договірних відносин, інвентаризації та використання комунального майна. Таким чином, позаштатні „дублери” необґрунтовано одержали з міської казни майже 6,5 тис. грн.
А комунальне підприємство „Сервіс - опт”, котре рішенням сесії міськради з січня 2005 року має право бути орендодавцем, застосовувало до орендарів менші розміри ставок, ніж передбачено рішенням сесії міської ради № 166. Отже, втрати бюджету склали майже 24 тис. грн. Казна також недоотримала понад 109 тис. грн. з причини того, що від орендарів надходила плата за заниженими ставками у 59 випадках.
З муніципального „досвіду”: міськрада оформила право власності лише на 60,2 кв. лазні по вул. Жовтневої революції,51. Насправді ж управління комунальної власності „зуміло” надати в оренду 1187 кв м даного майнового комплексу.
Про виявлені під час ревізії порушення повідомлено обласній прокуратурі.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей