ХЕРСОНЩИНУ МІЛЬЙОНИ ОБІЙШЛИ?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ХЕРСОНЩИНУ МІЛЬЙОНИ ОБІЙШЛИ?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти не для всіх
ЧОМУ ХЕРСОНЩИНУ МІЛЬЙОНИ ОБІЙШЛИ?

Щорічно аграрна Херсонщина одержує мільйонні суми фінансової державної підтримки. Фахівці КРУ, працюючи у роботі комісії, створених відповідно до постанов Кабінету Міністрів України з питань адресної допомоги аграріям, торік розглянуло заявок від сільгоспвиробників на отримання адресної підтримки загалом у сумі понад 108 млн грн. Водночас через недостовірні дані ряду господарств відмовлено в безпідставному отриманні коштів на суму 3 млн. 658 тисяч 600 грн.
Зокрема, вкотре упередили незаконне надання дотацій господарствам, які не дотримувалися порядку визначення фактичних збитків, завданих у наслідок посухи в травні минулого року. Обстеженням полів не підтверджено загибель посівів сільгоспкультур на загальну суму 1 млн. 911 тис.грн.

У фермерського господарства Верхньорогачицького району не було повного документального підтвердження щодо придбання сортового та гібридного насіння кукурудзи, посіяного на площі понад 1,1 тис.га. А підприємство „Чистопілля” того ж району, скосивши 243 га озимої пшениці, сподівалося забрати у держави майже 55 тис.грн. Господарства Високопільського району завищили фактично понесені витрати на загиблі посіви загалом на суму понад 33 тис.грн шляхом включення до ціни посіяних культур податку на додану вартість.

Торік ревізори КРУ запобігли незаконним виплатам державних фінансів за посіви озимини та ярини на загальну суму майже 1,3 млн.грн. Господарі, маючи перед бюджетами прострочену більш як півроку заборгованість, марно мріяли про дотацію. Наприклад, 16 суб’єктів господарювання Цюрупинського району сподівалися привласнити з державної скарбниці майже 382 тис.грн., хоча не маючи в повному обсязі необхідних для цього документів. У Генічеському районі 11 сільгосппідприємствам також відмовлено в наданні фінансової підтримки в сумі близько 405 тис.грн.

Упереджено й незаконне витрачання бюджетних коштів в сумі 197 тис.грн. при призначенні компенсації за придбання мінеральних добрив вітчизняного виробництва. Звісно, з причини того, що ряд господарств заборгували скарбниці, не сплативши своєчасно податки та штрафні санкції, або не пред’явивши фінансові документи на придбання та оплату товару.

Встановлено: три підприємства Білозерського району не за цільовим призначенням частково витратили кредитні кошти, тому їм зменшено суму відшкодування з казни на 85 тис.грн. Ощадливо підходили вартові у Новотроїцькому районі до призначення державної дотації за виробництво продукції на зрошувальних землях, де трьом господарствам відмовлено в наданні компенсації вартості електроенергії в сумі майже 73 тис.грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей