З видром - по воду на край села

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

З видром - по воду на край села

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Платили за воду без її підведення

Мальовниче село Добропілля розташоване в степах найбільшого за площею району України - Голопристанському. Найгостріша проблема громади - постачання питної води.
Сільрада вирішила поправити фінансові справи комунального підприємства, сплативши йому вартість послуг, що не надані, та й не могли бути надані бюджетним установам, до яких начебто подається вода ... без розгалуженої мережі водопостачання! Як наслідок, бюджетні кошти на суму майже 5 тис. грн. безпідставно було перераховано сільською радою комунальному підприємству „Лілея – Д”.
Крім цього, ревізія встановила ряд порушень, які призвели до збитків у сумі понад 58 тис.грн. А це і недоотримання надходжень внаслідок безкоштовного користування орендарями земельними ділянками, нецільове використання бюджетних коштів, незаконне нарахування заробітної плати.
Вимоги ревізорів: щоб посадовці сільської ради не тільки вжили заходів з усунення встановлених порушень, а й упередили їх в подальшому.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість