З видром - по воду на край села

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

З видром - по воду на край села

Сообщение Прес-служба КРУ » 19 мар 2008, 09:39

Платили за воду без її підведення

Мальовниче село Добропілля розташоване в степах найбільшого за площею району України - Голопристанському. Найгостріша проблема громади - постачання питної води.
Сільрада вирішила поправити фінансові справи комунального підприємства, сплативши йому вартість послуг, що не надані, та й не могли бути надані бюджетним установам, до яких начебто подається вода ... без розгалуженої мережі водопостачання! Як наслідок, бюджетні кошти на суму майже 5 тис. грн. безпідставно було перераховано сільською радою комунальному підприємству „Лілея – Д”.
Крім цього, ревізія встановила ряд порушень, які призвели до збитків у сумі понад 58 тис.грн. А це і недоотримання надходжень внаслідок безкоштовного користування орендарями земельними ділянками, нецільове використання бюджетних коштів, незаконне нарахування заробітної плати.
Вимоги ревізорів: щоб посадовці сільської ради не тільки вжили заходів з усунення встановлених порушень, а й упередили їх в подальшому.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей