У розшуку - кошти

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

У розшуку - кошти

Сообщение Прес-служба КРУ » 20 мар 2008, 14:39

Муніципальний контроль

З БЮДЖЕТУ В ГАМАНЕЦЬ?

КРУ обревізувало комунальне підприємство „Три кринички” з питань його фінансово-господарської діяльності з січня 2005 по жовтень 2007 років. Виявлено незаконні витрати на такому об’єкті, що належить до комунальної власності та підпорядковане Комишанській селищній раді.
Зокрема завищувалися витрати на оплату праці на суму близько 1,6 тис.грн. (надмірні доплати), утримувалися понадштатні одиниці на суму понад 7 тис.грн., необґрунтовано виплачувалися премії в сумі близько 4 тис.грн. Крім того, виявлено випадки списання фінансів підприємства в сумі понад 4 тис.грн. без отримання товарів, робіт і послуг, безпідставно списано товарно-матеріальних цінностей всупереч законодавству на суму понад 16 тис.грн. Витрачено підзвітних коштів при відсутності належного документального підтвердження на суму понад 1,0 тис.грн.
Фахівці контрольно-ревізійної служби зафіксували й лишки основних засобів в сумі майже 3 тис.грн. Близько 73 тис.грн. перераховано підприємству „Х” за транспортування та здачу твердих побутових відходів на міських полігон. Внаслідок відсутності даних про фактичне місцезнаходження підприємства „Х” документально підтвердити розрахунки не було можливо. Виявляється, два „дружніх” підприємства „Три кринички” та „Х”, зареєстрованих у відділі державної реєстрації Херсонської міськради, очолює одна і та ж особа.
За порушення порядку ведення бухгалтерського обліку на винуватців складено протоколи за перешкоджання ревізійним діям. Виявлені порушення та недоліки усуваються.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей