У розшуку - кошти

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У розшуку - кошти

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Муніципальний контроль

З БЮДЖЕТУ В ГАМАНЕЦЬ?

КРУ обревізувало комунальне підприємство „Три кринички” з питань його фінансово-господарської діяльності з січня 2005 по жовтень 2007 років. Виявлено незаконні витрати на такому об’єкті, що належить до комунальної власності та підпорядковане Комишанській селищній раді.
Зокрема завищувалися витрати на оплату праці на суму близько 1,6 тис.грн. (надмірні доплати), утримувалися понадштатні одиниці на суму понад 7 тис.грн., необґрунтовано виплачувалися премії в сумі близько 4 тис.грн. Крім того, виявлено випадки списання фінансів підприємства в сумі понад 4 тис.грн. без отримання товарів, робіт і послуг, безпідставно списано товарно-матеріальних цінностей всупереч законодавству на суму понад 16 тис.грн. Витрачено підзвітних коштів при відсутності належного документального підтвердження на суму понад 1,0 тис.грн.
Фахівці контрольно-ревізійної служби зафіксували й лишки основних засобів в сумі майже 3 тис.грн. Близько 73 тис.грн. перераховано підприємству „Х” за транспортування та здачу твердих побутових відходів на міських полігон. Внаслідок відсутності даних про фактичне місцезнаходження підприємства „Х” документально підтвердити розрахунки не було можливо. Виявляється, два „дружніх” підприємства „Три кринички” та „Х”, зареєстрованих у відділі державної реєстрації Херсонської міськради, очолює одна і та ж особа.
За порушення порядку ведення бухгалтерського обліку на винуватців складено протоколи за перешкоджання ревізійним діям. Виявлені порушення та недоліки усуваються.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей