КОШТИ СФЕРИ КУЛЬТУРИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

КОШТИ СФЕРИ КУЛЬТУРИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 21 мар 2008, 15:35

Бюджетна спадщина

ГРОМАДІ ПОВЕРНУЛИСЬ ГРОШІ

Витрачання бюджетних коштів у Цюрупинському райвідділі культури з серпня 2005 по грудень 2007 років відбувалося з суттєвими фінансовими недоліками та прорахунками загалом на суму понад 460 тис.грн. Тому КРУ наголошує на виправленні викривлених бухгалтерських проводок стосовно нарахування відпускних, виплати зарплати, перерахування платежів державним цільовим фондам.
Чимало фінансових документів, розглянутих державними контролерами містило неправдиві, неповні і не достовірні дані. Приміром, при використанні службового автомобілю. Так до бухгалтерії несвоєчасно надавалися шляхові листи, які неодноразово переписувалися. Зокрема, розбіжність між показниками спідометра та подорожніми листами склали відстань у 2770 км.
Працівники райвідділу культури не бачили здебільшого наказів на встановлення та зняття їм надбавок, виплату премій, винесення доган тощо. Виявлено випадок подвійного нарахування зарплати та лікарняних виплат у табелях обліку фактично відпрацьованого часу деяким працівникам. А наказ про зняття надбавок та сумісництво виконувався без погодження з головним бухгалтером.
Виявлено й нестачу матеріальних цінностей, безпідставне збільшення вартості основних засобів на чверть мільйона гривень. Будинок Центру культури та дозвілля збільшено у вартості після капітального ремонту приміщень. Виявлено факт завищення обсягів виконаних робіт на загальну суму близько 6 тис.грн. в ряді приміщень Центру культури та дозвілля. До речі, вільні приміщення музичної школи напряму надавалися в орендарям, хоча повноваження на це має міський комбінат комунальних підприємств. Як наслідок сотні гривень орендної плати не надійшли до бюджету.
Прикро, коли кошти витрачалися за нецільовим призначенням, всупереч законодавству майно відчужувалося на користь суб’єктів комунальної власності, завищувалися обсяги будівельних робіт. Впорядковується система ведення бухобліку, відшкодовано завищені обсяги будівельних робіт, оприбутковано вартість матеріальних цінностей тощо. Всього ж вжитими КРУ заходами відшкодовано фінансових порушень на суму більш ніж 278 тис.грн.
Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей