КОШТИ СФЕРИ КУЛЬТУРИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КОШТИ СФЕРИ КУЛЬТУРИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетна спадщина

ГРОМАДІ ПОВЕРНУЛИСЬ ГРОШІ

Витрачання бюджетних коштів у Цюрупинському райвідділі культури з серпня 2005 по грудень 2007 років відбувалося з суттєвими фінансовими недоліками та прорахунками загалом на суму понад 460 тис.грн. Тому КРУ наголошує на виправленні викривлених бухгалтерських проводок стосовно нарахування відпускних, виплати зарплати, перерахування платежів державним цільовим фондам.
Чимало фінансових документів, розглянутих державними контролерами містило неправдиві, неповні і не достовірні дані. Приміром, при використанні службового автомобілю. Так до бухгалтерії несвоєчасно надавалися шляхові листи, які неодноразово переписувалися. Зокрема, розбіжність між показниками спідометра та подорожніми листами склали відстань у 2770 км.
Працівники райвідділу культури не бачили здебільшого наказів на встановлення та зняття їм надбавок, виплату премій, винесення доган тощо. Виявлено випадок подвійного нарахування зарплати та лікарняних виплат у табелях обліку фактично відпрацьованого часу деяким працівникам. А наказ про зняття надбавок та сумісництво виконувався без погодження з головним бухгалтером.
Виявлено й нестачу матеріальних цінностей, безпідставне збільшення вартості основних засобів на чверть мільйона гривень. Будинок Центру культури та дозвілля збільшено у вартості після капітального ремонту приміщень. Виявлено факт завищення обсягів виконаних робіт на загальну суму близько 6 тис.грн. в ряді приміщень Центру культури та дозвілля. До речі, вільні приміщення музичної школи напряму надавалися в орендарям, хоча повноваження на це має міський комбінат комунальних підприємств. Як наслідок сотні гривень орендної плати не надійшли до бюджету.
Прикро, коли кошти витрачалися за нецільовим призначенням, всупереч законодавству майно відчужувалося на користь суб’єктів комунальної власності, завищувалися обсяги будівельних робіт. Впорядковується система ведення бухобліку, відшкодовано завищені обсяги будівельних робіт, оприбутковано вартість матеріальних цінностей тощо. Всього ж вжитими КРУ заходами відшкодовано фінансових порушень на суму більш ніж 278 тис.грн.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей