„Смачні” фінанси

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„Смачні” фінанси

Повідомлення Прес-служба КРУ »

РИБА з ІКРОЮ „ПЛИВЛА” СУХОДОЛОМ
Упродовж 2006-2007 років Дніпровський осетровий рибзавод, як з’ясували ревізори КРУ, допустив фінансових порушень загалом на суму понад 623 тис.грн.
Зокрема, витрачено кошти за невідповідними кодами фінансування разом із завищенням потреби в бюджетних асигнуваннях. Зафіксовано й надмірні витрати паливно-мастильних матеріалів, вугілля тощо. Так, виявлено нестачу вугілля в кількості понад 14 тонн. Допущено також нецільове використання паливно-мастильних матеріалів на суму понад 3 тис.грн. Встановлено нестачу бензину та труб. Збитки від виявленої нестачі склали майже 19 тис.грн.
Без розпорядження керівництва торік використано 784 кг вугілля. Без актів списання використано 575 патронів для відлякування хижаків. Окрім того, без проведення тендерних процедур відремонтовано електродвигуни і трансформатори на суму близько 44 тис.грн.
Ще в березні 2006 року безпідставно перераховано майже 30 тис.грн. підприємству „Аква-фенікс” на придбання осетрового гіпофізу без експертизи з визначення його безпечності та застосування. Ще більш ніж 15 тис.грн. переплачено приватним підприємцям за непідтвердженими обсягами виконаних робіт. Зокрема, проведено видатки за ведення в експлуатацію конденсаторної установки, яка до мереж заводу не була підключена та не використовувалася. Аналогічно перераховано кошти за ремонт насосів, які ревізори побачили в розібраному стані. Зафіксовано заниження в обліку вартості основних засобів на суму понад 165 тис.грн.
В оплаті праці працівників заводу виявлено фінансових прорахунків в сумі понад 53 тис.грн., з яких окремі працівники недоотримали зарплат на суму понад 18 тис.грн. Водночас окремі робітники отримали на руки зайві гроші загалом на суму близько 13 тис.грн.
Чомусь безпідставно списано стерляді вартістю близько 1,5 тис.грн. Протягом 2006-2007 років у пониззя Дніпра випущено лише близько 42 відсотків екземплярів осетрових порід риб і веслоноса від плану. У 2006 році в апарат „Осетер”не було закладено на інкубацію 4 тисячі ікринок, які по обліку не проходили. Відповідна документація на списання живої ікри відсутня. У 2007 році згідно з виробничим актом безпідставно списано 134 тис. 770 штук личинок веслоноса начебто через занижений рівень кисню в басейнах, хоча в журналі лабораторних вимірювань фізико-хімічні показники по воді відповідали нормативам. Торік безпідставно списано 10 тисяч одиниць вирощеного осетра російського. Знову ж таки облік осетра в грошовому еквіваленті не проводився.
Під час виставкових заходів „Агро-2006” та „Агро-2007” „позбулися” стерляді, веслоносу та осетру вагою 125 кг, не дотримуючись порядку передачі риби на баланс національного комплексу „Експоцентр України”. „Уплили” осетри і веслоноси загальною вагою 56 кг після участі в акції „Барвиста Україна”. В листопаді 2006 року завод необґрунтовано списав 285 рибин стерляді, веслоносу і білого амуру.
На посадовців складено чотири адмінпротоколи про адмінправопорушення. Матеріали ревізії передано облпрокуратурі та УСБУ в області.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість