Не так смішно

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Не так смішно

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ФІНАНСОВИЙ ПОРЯДОК
Підсумки роботи державних контролерів КРУ в м. Нова Каховка
за І квартал 2008 року

Шановні городяни! В ряді підприємств і установ міста існує певна необізнаність керівників та головних бухгалтерів щодо діючого законодавства, насамперед, з питань ведення бухгалтерського обліку.
Обревізовано п’ять підприємств та установ усіх форм власності, де виявлено порушення, що призвели до збитків у сумі понад 247 тисяч гривень (незаконні витрати ресурсів, нецільові видатки бюджетних коштів, недостачі тощо). Виявлено факти недоотримання фінансових ресурсів на суму майже 35 тисяч грн.
Протягом січня-березня 2008 року проводилась відповідна робота щодо забезпечення відшкодування і поновлення в обліку виявлених попередніми ревізіями порушень фінансово-господарської діяльності. Вжитими заходами відшкодовано і поновлено ресурсів всього на суму 162,5 тисячі гривень. Надійшло фінансових ресурсів до установ у сумі майже 49 тисяч гривень, усунуто інших порушень бюджетної дисципліни в сумі понад 281 тис. грн.
Проведено контрольні заходи в галузі освіти, виконавчої влади та державного сектору економіки. Зокрема, зафіксовано випадки неправильного нарахування та виплати зарплати (Новокаховська загальноосвітня школа-інтернат та Новокаховський приладобудівний технікум), недотримання місцевими бюджетами наданих в оренду землі та комунального майна (виконавчий комітет Таврійської міської ради), безпідставного списання палива (Новокаховська загальноосвітня школа-інтернат, Новокаховський приладобудівний технікум, Виконавчий комітет Таврійської міської ради), завищення обсягу та вартості виконаних ремонтних і будівельних робіт (структурний підрозділ Вагонне депо ст. Каховка Одеської залізниці), лишки та нестачі основних засобів та матеріальних цінностей, завищення та заниження сум дебіторської та кредиторської заборгованостей.
Складено 11 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності. На розгляд правоохоронним органам передано матеріали чотирьох контрольних заходів.
Вартові бюджетної системи міста упереджують фінансові порушення на підприємствах державної та комунальної форми власності, контролюють питання щодо збереженням державного та комунального майна, забезпечують цільове та ефективне витрачання бюджетних коштів. Про наслідки виявлених порушень бюджетного законодавства та порядку ведення бухгалтерського обліку поінформовано міське фінансове управління, Новокаховське відділення держказначейства та міськвиконком.


Алла Чугунова, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей