“Витрати сімейного бюджету”

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

“Витрати сімейного бюджету”

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

18.03.2008

“Витрати сімейного бюджету”

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у ІІІ кварталі 2007р. середньодушовий розмір місячних грошових витрат домогосподарств Херсонщини становив 590 грн.
Традиційно вагому частину свого сімейного бюджету (47,0%) домогосподарства витрачали на придбання продуктів харчування,6,4% - на одяг та взуття, по 1,1% - на алкогольні напої та тютюнові вироби.
На житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в середньому сім’я витрачала 9,4% своїх коштів, відпочинок і культуру – 3,9%, меблі, предмети домашнього побуту, побутову техніку та щоденне обслуговування житла - 3,7%, транспорт, освіту, різні товари та послуги – по 2,5%, охорону здоров’я – 2,3%, на зв’язок – 2,2%, ресторани, кафе, готелі - 1,9%
У структурі грошових витрат питома вага неспоживчих витрат ( на особисте підсобне господарство, допомогу родичам, іншим особам, купівлю нерухомості, капітальний ремонт, будівництво житла та інших будівель, аліменти, податки, збори, внески тощо) становила 13,5%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей