“Витрати сімейного бюджету”

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2621
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

“Витрати сімейного бюджету”

Сообщение ГУС у Херсонській області » 02 апр 2008, 15:31

18.03.2008

“Витрати сімейного бюджету”

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у ІІІ кварталі 2007р. середньодушовий розмір місячних грошових витрат домогосподарств Херсонщини становив 590 грн.
Традиційно вагому частину свого сімейного бюджету (47,0%) домогосподарства витрачали на придбання продуктів харчування,6,4% - на одяг та взуття, по 1,1% - на алкогольні напої та тютюнові вироби.
На житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в середньому сім’я витрачала 9,4% своїх коштів, відпочинок і культуру – 3,9%, меблі, предмети домашнього побуту, побутову техніку та щоденне обслуговування житла - 3,7%, транспорт, освіту, різні товари та послуги – по 2,5%, охорону здоров’я – 2,3%, на зв’язок – 2,2%, ресторани, кафе, готелі - 1,9%
У структурі грошових витрат питома вага неспоживчих витрат ( на особисте підсобне господарство, допомогу родичам, іншим особам, купівлю нерухомості, капітальний ремонт, будівництво житла та інших будівель, аліменти, податки, збори, внески тощо) становила 13,5%.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей