«Зекономили»...

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

«Зекономили»...

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 апр 2008, 14:21

Бюджетні „лабіринти”


МОРСЬКІ ФІНАНСОВІ „ВУЗЛИ”

Ретельний аналіз бухгалтерських документів розкрив прорахунки фінансово-господарської діяльності Херсонського морехідного училища рибної промисловості, де ревізори встановили порушення фінансової дисципліни загалом на суму понад 256 тис. грн. Тому 5 посадовців „храму мореходів” притягнуто до адміністративної відповідальності за недотримання ними порядку в організації та веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності
Серед порушень – недонарахування педагогічним працівникам доходів, передбачених статтею 57 Закону України „Про освіту” вислуги за 1997-2002 роки та матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі майже 88 тис.грн. Не секрет: в умовах обмеженого фінансування бюджетні організації залучають додаткові грошові кошти за рахунок надання платних послуг. Адже загальновідомо, що установам не вистачає фінансування лише з бюджету. На жаль, відповідно до законодавства та договорів, укладених на освітні платні послуги, заклад недоотримав майже 25 тис.грн. надходжень від плати за навчання. Причина - відрахування курсантів з навчального закладу. Прорахунки при розподілу доходів від навчання на забезпечення освітнього процесу призвело до додаткового навантаження на Державну казну. Так, „зекономлено” близько 50 тис.грн. бюджетних коштів, котрі необхідно було б спрямувати за спожиті комунальні послуги.
А через невірне трактування та застосування норм чинного законодавства в оплаті праці виникли порушення та прорахунки на загальну суму понад 20 тис.грн. Окрім того, за рахунок платних послуг необґрунтовано виплачено стипендії студентам пільгових категорій, в іншому випадку на руки курсантам видано стипендію у завищених розмірах загалом на суму 26 тис.грн. З казни надміру витрачено 10 тис.грн за опалення гуртожитку за завищеним тарифом.

Ответить

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей