„Діаманти” фінансових прорахунків

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

„Діаманти” фінансових прорахунків

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 апр 2008, 16:06

Фінансовий детективЧинне законодавство на місцях порушується передусім через нецільове використання бюджетних коштів, що погіршує фінансову дисципліну.

В селищній раді Асканія – Нова КРУ встановлено нецільове витрачання фінансів на загальну суму понад 42 тис. грн, з них 36 тис. грн. безпідставне використання дотації, наданої Державою. Зокрема, фінанси, передбачені на утримання установ, підпорядкованих селищній раді (фельдшерсько-акушерські пункти, сільські будинки культури, дитячі садки) та на здійснення виплат із заробітної плати, „розчинилися” за іншою адресою. Всупереч законодавчим вимогам державну дотацію чомусь спрямовано на благоустрій та капітальний ремонт обмостки адмінбудівлі Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова “Асканія-Нова”, котра фінансується окремо з Державного бюджету через Академію аграрних наук. Крім того, ревізори встановили: ремонтні роботи організовано без дотримання тендерних процедур.

Майже 70 тисяч гривень необґрунтовано перераховано комунальному підприємству за „виконані” роботи по благоустрою. Так, без підстав накручено суми на утримання семи штатних одиниць БККП «Асканія-Нова». При оплаті їх праці взято ставку за цілий місяць з урахуванням розряду та інших доплат, що призвело до надмірного перерахування бюджетних коштів. До актів виконаних робіт увійшла і заборгованість аж за деякі місяці минулого року. Оплачено також роботи, котрі не виконані взагалі.

Виявлено безпідставну виплату премій та понадлишкове нарахування заробітної плати та відпускних. Бухгалтери іноді „забувають” вчасно обліковувати у дитячих садках та будинках культури гранти та дарунки спонсорів, політичних партій та батьків. Ревізори прискіпливо відстежують повноту обліку основних засобів. При списанні матеріальних цінностей встановлено необґрунтоване списання вугілля, запасних частин, автошин на суму близько 4 тис. грн. без підтверджуючих документів.

Так, бюджетом селищної ради Асканія –Нова недоотримано від оренди землі близько тисячі гривень. За чисельні порушення бюджетного, фінансового та тендерного законодавства посадовці притягнуті до адміністративної відповідальності.

Значна увага - виконанню селищного та сільських бюджетів, пошуку резервів для їх наповнення. Адже саме в цьому криється чимало управлінських недоліків, які згодом виправляються.

Контрольно-ревізійний відділ у Чаплинському районі Херсонської області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей