„Діаманти” фінансових прорахунків

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„Діаманти” фінансових прорахунків

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансовий детективЧинне законодавство на місцях порушується передусім через нецільове використання бюджетних коштів, що погіршує фінансову дисципліну.

В селищній раді Асканія – Нова КРУ встановлено нецільове витрачання фінансів на загальну суму понад 42 тис. грн, з них 36 тис. грн. безпідставне використання дотації, наданої Державою. Зокрема, фінанси, передбачені на утримання установ, підпорядкованих селищній раді (фельдшерсько-акушерські пункти, сільські будинки культури, дитячі садки) та на здійснення виплат із заробітної плати, „розчинилися” за іншою адресою. Всупереч законодавчим вимогам державну дотацію чомусь спрямовано на благоустрій та капітальний ремонт обмостки адмінбудівлі Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова “Асканія-Нова”, котра фінансується окремо з Державного бюджету через Академію аграрних наук. Крім того, ревізори встановили: ремонтні роботи організовано без дотримання тендерних процедур.

Майже 70 тисяч гривень необґрунтовано перераховано комунальному підприємству за „виконані” роботи по благоустрою. Так, без підстав накручено суми на утримання семи штатних одиниць БККП «Асканія-Нова». При оплаті їх праці взято ставку за цілий місяць з урахуванням розряду та інших доплат, що призвело до надмірного перерахування бюджетних коштів. До актів виконаних робіт увійшла і заборгованість аж за деякі місяці минулого року. Оплачено також роботи, котрі не виконані взагалі.

Виявлено безпідставну виплату премій та понадлишкове нарахування заробітної плати та відпускних. Бухгалтери іноді „забувають” вчасно обліковувати у дитячих садках та будинках культури гранти та дарунки спонсорів, політичних партій та батьків. Ревізори прискіпливо відстежують повноту обліку основних засобів. При списанні матеріальних цінностей встановлено необґрунтоване списання вугілля, запасних частин, автошин на суму близько 4 тис. грн. без підтверджуючих документів.

Так, бюджетом селищної ради Асканія –Нова недоотримано від оренди землі близько тисячі гривень. За чисельні порушення бюджетного, фінансового та тендерного законодавства посадовці притягнуті до адміністративної відповідальності.

Значна увага - виконанню селищного та сільських бюджетів, пошуку резервів для їх наповнення. Адже саме в цьому криється чимало управлінських недоліків, які згодом виправляються.

Контрольно-ревізійний відділ у Чаплинському районі Херсонської області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей