Зауваження державних контролерів

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Зауваження державних контролерів

Сообщение Прес-служба КРУ » 11 апр 2008, 14:54

Матеріали – райпрокуратурі

„Ужинок” фінансових порушень - понад 241 тисяч

У Білозерському районі ревізори КРУ обревізували управління агропромислового розвитку стосовно правомірності витрачених бюджетних коштів та збереження фінансів і товарно-матеріальних цінностей.
Зауваження державних контролерів: необґрунтоване проведення грошових операцій, що призвели до фінансових та матеріальних втрат. Виплата фінансової допомоги за недостовірними даними сільськогосподарських підприємства, поданими на розгляд комісіям, призвела до розпорошення понад 216 тис.грн. Бюджетом втрачено майже 4,5 тис.грн з причини того, що агрофірма-радгосп „Білозерський” безоплатно орендувала службовий автомобіль. Фінансові недоліки виникли також внаслідок зайвих нарахувань доплат, завищення розмірів внесків до фондів. Пенсійному фонду надміру спрямовано відрахування за завищеною ставкою. В ході ревізії фізичним особам донараховано майже 2 тис.грн. Порушення усуваються.
Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость