Зауваження державних контролерів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Зауваження державних контролерів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Матеріали – райпрокуратурі

„Ужинок” фінансових порушень - понад 241 тисяч

У Білозерському районі ревізори КРУ обревізували управління агропромислового розвитку стосовно правомірності витрачених бюджетних коштів та збереження фінансів і товарно-матеріальних цінностей.
Зауваження державних контролерів: необґрунтоване проведення грошових операцій, що призвели до фінансових та матеріальних втрат. Виплата фінансової допомоги за недостовірними даними сільськогосподарських підприємства, поданими на розгляд комісіям, призвела до розпорошення понад 216 тис.грн. Бюджетом втрачено майже 4,5 тис.грн з причини того, що агрофірма-радгосп „Білозерський” безоплатно орендувала службовий автомобіль. Фінансові недоліки виникли також внаслідок зайвих нарахувань доплат, завищення розмірів внесків до фондів. Пенсійному фонду надміру спрямовано відрахування за завищеною ставкою. В ході ревізії фізичним особам донараховано майже 2 тис.грн. Порушення усуваються.
Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей