Грошові «винагороди»

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Грошові «винагороди»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансова „самодіяльність”
ОТРИМАНО

Інспектування Новомихайлівської та Чкалівської сільрад засвідчує: відсутність контролю за виконанням фінансово-бюджетної дисципліни та ефективним управлінням бюджетними ресурсами. Ревізійними діями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 147 тисяч гривень.
В сільських радах - Новомихайлівській та Чкалівській казна всіх рівнів загалом недоотримала понад 8 тисяч гривень через нераціональне використання земельних площ, насамперед через неукладення договорів оренди та несвоєчасної сплати орендної плати.
Ревізори зафіксували невірні розрахунки по виплаті зарплати окремим працівникам установ та закладів, що отримують її з місцевої казни без розпорядчих документів. Отже, безпідставно нараховано та виплачено заробітку по Новомихайлівський сільській раді понад 8 тисяч гривень та Чкалівській сільській ріді майже 4 тисячи гривень.
Безпідставно списувалися й паливно- мастильні та інші матеріальні цінності в загальній сумі майже 8 тисяч гривень Підрядники отримали зайві 10 тисяч гривень внаслідок завищення фактичних обсягів робіт.Також мали місце факти нецільового використання бюджетних коштів на суму понад 98 тисяч гривень.
На двох керівників установ складено протоколи про бюджетне правопорушення. Встановлено факт зайвого виділення бюджетних грошей на утримання громадського формування по охороні громадського порядку в Новомихайлівській сільській раді.
Крім того встановлено лишки, факти заниженої та завищеної вартості основних засобів та матеріальних цінностей по бухобліку, що свідчить про недостатній рівень знань законодавчих та нормативних документів бухгалтерами установ району. Шість посадовців притягнуто до адмінвідповідальності.

Галина Гончарова, начальник ревізійного відділу
в Новотроїцькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей