БЮДЖЕТНІ "СКРИЖАЛІ"

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

БЮДЖЕТНІ "СКРИЖАЛІ"

Повідомлення Прес-служба КРУ »

„Червоний” фінансовий контроль

„СКРИЖАЛІ” БЮДЖЕТНИХ ПОРУШЕНЬ
Комплексна ревізія виконання бюджету виявила загалом фінансових порушень на суму близько 2 млн.грн. у Великоолександрівському районі.

Райвідділ освіти прорахувався майже на 2 млн.грн. Так, видатки в сумі понад 660 тис.грн. при виконанні програми „Шкільний автобус” проведено в порушення Бюджетного Кодексу України. Крім того, КРУ виявило випадки зайвого нарахування близько 99 тис.грн Пенсійному фонду і майже 20 тис.грн. – Фондам соціального страхування. Лишки ж матеріальних цінностей зафіксовано на суму майже 476 тис.грн. Без проведення тендерних процедур близько 50 тис.грн. витрачено за наладку автоматики безпеки котельні.

Великоолександрівська райлікарня допустила фінансових прорахунків на загальну суму близько 96 тис.грн. Так, безпідставно оплачено понад 7 тис.грн. за ремонтні роботи, обсяги яких штучно завищено. Лікарня погасила заборгованість в сумі близько 12 тис.грн., яка не відноситься до бюджетної заборгованості.

Великоолександрівська селищна, Давидово-Брідська та Новокубанська сільські ради всупереч чинному законодавству за рахунок бюджетних грошей виплатили зарплату громадським формуванням по охоронні порядку загалом на суму понад 46 тис.грн. Необґрунтовано витрачено районною владою понад 5 тис.грн. за послуги зв’язку. На балансі райради не перебували гаражі, незаконно витрачено понад 6 тис.грн на їх охорону. Селищна рада незаконно розтратила понад 130 тис.грн. Десятки тисяч гривень спрямовано на ремонтні роботи не за цільовим призначенням.

Протягом 2005-2008 років у районі порушувалися вимоги до ведення штатних розписів дошкільних закладів на загальну суму понад 101 тис.грн. За останні два роки без проведення тендерних процедур майже 137 тис.грн. витрачено на ремонт доріг. Державна казна недоотримала майже 39 тис.грн. доходів від адміністративних штрафів.

В межах Новокубанської сільради фермерські господарства „Стариця” та „Польовик” заборгували казні всіх рівнів понад 8 тис.грн. за оренду землі. Давидово-Брідська сільрада порушила бюджетне законодавство на 78 тис.грн. Один із мобільних операторів користувався земельною ділянкою без укладення договору. Отже, втрачено надходжень бюджетами всіх рівнів у сумі понад 6 тис.грн.
Матеріали всіх ревізій передано до правоохоронних органів для розгляду та прийняття рішення про притягнення відповідальних

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей