Незаконні витрати, недоотримання фінансів, порушення чинного законодавства

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Незаконні витрати, недоотримання фінансів, порушення чинного законодавства

Сообщение Прес-служба КРУ » 23 май 2008, 12:32

Медичний фінконтроль


В „ТЕНЕТАХ” ПРОРАХУНКІВ

Високопільська центральна райлікарня не вперше порушує бюджетну дисципліну при веденні бухобліку та фінансової звітності. Планова ревізія КРУ виявила незаконні витрати, недоотримання фінансів, порушення чинного законодавства з втратами на суму понад 50 тисяч гривень.

В ході ревізії розглянуто звернення групи депутатів районної ради щодо оплати праці, повноти проведення видатків по відрядженням тощо. Так, понад 17 тис.грн. недоотримали санітарки через невиплату їм доплат за використання дезінфікуючих засобів для прибирання туалетів. Зафіксовано й переплату заробітку на загальну суму 2 тис.грн., необґрунтовані нарахування та виплати надбавок та доплат за складність та напруженість в роботі в сумі понад 3 тис.грн., надмірне перерахування коштів цільовим фондам.
З бюджетними прорахунками придбано стоматологічний комплекс ОС-500 вартістю 22 тис.грн. Інколи за рахунок бюджетних коштів покривалися витрати за комунальні послуги, спожиті орендарями. Торік лікарня придбала нафтопродуктів на загальну суму майже 48 тис.грн. без проведення передбачених законодавством тендерних процедур. Установа отримала 14,5 тис.грн. доходів за профілактичні огляди без необхідної для цього ліцензії. За відсутності Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою на обліку лікарні перебувала земельна ділянка не сільськогосподарського призначення на суму майже 743 тис.грн.
Більшість фінансових порушень усунуто. На посадовців складено адміністративні протоколи. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя