Незаконні витрати, недоотримання фінансів, порушення чинного законодавства

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Незаконні витрати, недоотримання фінансів, порушення чинного законодавства

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Медичний фінконтроль


В „ТЕНЕТАХ” ПРОРАХУНКІВ

Високопільська центральна райлікарня не вперше порушує бюджетну дисципліну при веденні бухобліку та фінансової звітності. Планова ревізія КРУ виявила незаконні витрати, недоотримання фінансів, порушення чинного законодавства з втратами на суму понад 50 тисяч гривень.

В ході ревізії розглянуто звернення групи депутатів районної ради щодо оплати праці, повноти проведення видатків по відрядженням тощо. Так, понад 17 тис.грн. недоотримали санітарки через невиплату їм доплат за використання дезінфікуючих засобів для прибирання туалетів. Зафіксовано й переплату заробітку на загальну суму 2 тис.грн., необґрунтовані нарахування та виплати надбавок та доплат за складність та напруженість в роботі в сумі понад 3 тис.грн., надмірне перерахування коштів цільовим фондам.
З бюджетними прорахунками придбано стоматологічний комплекс ОС-500 вартістю 22 тис.грн. Інколи за рахунок бюджетних коштів покривалися витрати за комунальні послуги, спожиті орендарями. Торік лікарня придбала нафтопродуктів на загальну суму майже 48 тис.грн. без проведення передбачених законодавством тендерних процедур. Установа отримала 14,5 тис.грн. доходів за профілактичні огляди без необхідної для цього ліцензії. За відсутності Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою на обліку лікарні перебувала земельна ділянка не сільськогосподарського призначення на суму майже 743 тис.грн.
Більшість фінансових порушень усунуто. На посадовців складено адміністративні протоколи. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей